A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Zdravotní pojištění

27.08.2010 12:21:15 | libin
libin
ahoj lidi. jedu na maltu(chci zůstat minimálně 3 měsíce). tak jsem si zřídil cestovní pojištění ke své platební kartě.Když jsem se chtěl odhlásit v čr ze zdravotka tak mi paní řekla ,že se musím odlásit minimálně na 6 měsíců a pokud se v té době vrátím a budu chtít jít k dokrotovi tak musím zaplatit ty měsíce co jsem byl pryč. Tak se chci zeptat jestli stím máte nějakou zkušenost. nebo jak by se to dalo zařídit líp?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
libin 27.08.2010 12:21
Zdravotní pojištění  

ahoj lidi. jedu na maltu(chci zůstat minimálně 3 měsíce). tak jsem si zřídil cestovní pojištění ke své platební kartě.Když jsem se chtěl odhlásit v čr ze zdravotka tak mi paní řekla ,že se musím odlásit minimálně na 6 měsíců a pokud se v té době vrátím a budu chtít jít k dokrotovi tak musím zaplatit ty měsíce co jsem byl pryč. Tak se chci zeptat jestli stím máte nějakou zkušenost. nebo jak by se to dalo zařídit líp?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu