A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Uprchlíci na Maltě

13.08.2015 08:29:33 | sisara
sisara
Jste teď někdo na Maltě a můžete mi dát info jak to tam vypadá s uprchlíky? Chystám se do Qawry a ráda bych případně Maltu trochu projela.
Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pe.ka 20.04.2016 10:02
Re: Uprchlíci na Maltě  

Malta je pro strávení příjemné dovolené jako dělená, zejména však v době, kdy odezní hlavní dovolenková sezóna - je tam méně lidí, hlavně jazykových kurzistů, a snesitelnější teplota. Pokud máte na mysli tzv. imigranty, tak to lze obtížně předvídat. Záleží jakou cestu pašeráci vymyslí. Cílem utečenců nebyla, nicméně plnila funkci jakési mezizastávky pro ty, kteří z různých důvodů do Itálie nedopluli.

Neregistrovaný uživatel
18.04.2016 12:00 89.102.36.***

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste na té Maltě už byli, nebo se chystáte. Zrovna uvažuju vydat se tam za měsíc na dovču s manželem a ročním prckem, tak mě zajímá, jaká je situace. Díky Denda

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.03.2016 11:58 194.213.41.***

http://tn.nova.cz/clanek/uprchlici-se-vraci-do-stredomori-za-2-dny-jich-lode-zachranily-2-500.html
a Malta bývá záchytným místem pro ty, kteří nejsou schopni do Itálie doplout

pe.ka 18.03.2016 11:51

To ovšem neznamená, že tam je situace lepší. V r. 2013, kdy jsem tam tři týdny pobýval, jich bylo v místním hot spotu internováno cca tři tisíce.

jantarka66 12.03.2016 16:37

Odkaz je ale z r 2013 :-D

-dana- 17.01.2016 23:03

Jej, som rada, ze som nahodou nasla tvoju spravu, planujem ist na maltu v aprili a tiez som si robia trochu starosti s uprchlikmi a teda bezpecnostou... tak to vyzera dobre, dufam, ze sa situacia do jari nezmeni :-)

Neregistrovaný uživatel
17.01.2016 10:12 78.133.37.***

Ahoj jsem momentálně na Maltě a s uprchlíky jsem se zatím nesetkal

• Anonym (1)
sisara 13.08.2015 09:29
Uprchlíci na Maltě  

Jste teď někdo na Maltě a můžete mi dát info jak to tam vypadá s uprchlíky? Chystám se do Qawry a ráda bych případně Maltu trochu projela.
Děkuji.

• Anonym (23)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu