A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Ubytovani na Malte

13.12.2011 12:01:08 | Marketa11a
Marketa11a
Ahoj,

nabizim ubytovani na Malte v apartmanech dlouhodobe i kratkodobe.

Muzete mi napsat na email Vase pozadavky a ja Vam nabidnu, co je momentalne k dispozici.

Napiste mi lokalitu, delku pronajmu, pocet osob, pocet mistnosti, cenovou predstavu a jine specifikace na email:

malta.ubytovani@gmail.com

Zdravim

Marketa
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
18.03.2012 22:46 109.80.106.***
Re: Ubytovani na Malte  

Zdravim, mela bych zajem o ubytovani na cca 7dni pro 3-5 osob. Zadny velky hotel, kaskadoviteho typu, prijemne misto, idealne s brazenem, lokalita kde lze vecer zajit bez problemu na drink a veceri. Mame vzajmu cestovat, takze dobre situonane misto, kde lze pujcit auto. Rozumna cenova trida, idealne se snidani. Dekuji, Petra 608059971, p.nemeckova@yahoo.com

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Marketa11a 13.12.2011 12:01
Ubytovani na Malte  

Ahoj,

nabizim ubytovani na Malte v apartmanech dlouhodobe i kratkodobe.

Muzete mi napsat na email Vase pozadavky a ja Vam nabidnu, co je momentalne k dispozici.

Napiste mi lokalitu, delku pronajmu, pocet osob, pocet mistnosti, cenovou predstavu a jine specifikace na email:

malta.ubytovani@gmail.com

Zdravim

Marketa

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu