A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Studyline

01.11.2010 19:51:51 | Wewi
Wewi
Ahojky,
jsem na vysoké škole, ale hrozně ráda bych odjela. Našla jsem si práci plus studium na Maltě od agentury Studyline. Vysněné to mám asi takhle: zaplatím, seženou mi práci, budu chodit do školy, práci si prodloužím, strávím tam 10 krásných měsíců a vrátím se. Ale nikdy jsem takhle ve "velkém" nevycestovala, proto se chci zeptat, jestli s touto agenturou nebo podobným pobytem na Maltě nemáte nějakou zkušenost?
Velice děkuji ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tereza
23.09.2012 11:32 89.24.235.***
Re: studyline  

Ahoj Niky, plánuju jet na Maltu se Study Line, mohla bys mi, prosím, napsat do mailu podrobnější zkušenosti?
Moc díky - terezacech@gmail.com
Tereza

• Anonym (2)
niky81 16.06.2011 12:55
Re: Studyline  

ahojky, chci se zeptat jestli uz si vycestovala nebo jeste ne? Kdyztak se ozvi muzeme neco podniknout spolecne :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Andrea
15.06.2011 21:36 92.251.7.***
Re: Studyline  

Ked na Maltu tak jedine na aglciky pobyt nie na na pobyt spojeny s pracou cez hocijake agentury. Agentury su dobre co sa tyka vybavovania kurzov ale prace nic moc. Minuly rok som bola na Malte a zistolavala som si co o tom. Celkovo je dost tazke zohnat si pracu teda pokial by ste sli robit casnika- toho tam je vela v hlavnej sezone. Ale najst si dobru pracu a dobre platenu to agentury nedokazu. Na pobyt spojeny s anglictinou doporucujem agenturu Malta Cultural Association, sidlia na Malte a je tam slovenka co Vam vo vsetkom pomoze.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
niky81 20.04.2011 14:23
RE: RE: studyline  

ahoj, kam se teda presne chystas, na jaky program? Kdyztak se mi ozvi na email nikyK a jsem na seznamu, muzeme pokecat.

• Anonym (1)
a.l.l.l.l 28.03.2011 03:41
RE: studyline  

ahoj měla bych otázku na spolehlivost agentury,nechci se nechat podvést a pak sedět doma ještě zadlužená v lepším případě:o)vybrala jsem si tedy jinou práci než a Maltě, ale ráda bych slyšela tvůj názor na důvěryhodnost
díky moc

niky81 11.11.2010 14:31
studyline  

ahojky, ze svy zkusenosti, byla jsem s touto agenturou presne na tento program, nedoporucuji tam jet, das tam hromadu penez a nakonec se ti nevrati nic protoze das vse do bydleni a stravy a ve finale nebudes mit nic a praci taky spatnou. Pokud chces vic info tak pisni.

Wewi 01.11.2010 19:51
Studyline  

Ahojky,
jsem na vysoké škole, ale hrozně ráda bych odjela. Našla jsem si práci plus studium na Maltě od agentury Studyline. Vysněné to mám asi takhle: zaplatím, seženou mi práci, budu chodit do školy, práci si prodloužím, strávím tam 10 krásných měsíců a vrátím se. Ale nikdy jsem takhle ve "velkém" nevycestovala, proto se chci zeptat, jestli s touto agenturou nebo podobným pobytem na Maltě nemáte nějakou zkušenost?
Velice děkuji ;-)

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu