A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Škola, agentura, práce a život na Maltě

24.06.2010 23:31:52 | Hanz88
Ahojte všichni!

Rád bych si nechal poradit od někoho kdo má se studiem na Maltě zkušenosti..Mohli byste mi doporučit například nějakou školu s kterou máte kladnou zkušnost? Jedu tam zhruba srpen/září asi na 2 měsíce a mám problém si vybrat agenturu. S jakou jste byly spokojený vy?? Přemýšlím i o práci...ale nevím zda si ji musim zařídit dopředu nebo stačí najít něco až na místě.
Díky za každé info a popřípadně kdyby tam někdo vyrážel, tak dejte vědět:)

Honza
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hanz88
24.06.2010 23:31 88.102.134.***
Škola, agentura, práce a život na Maltě  

Ahojte všichni!

Rád bych si nechal poradit od někoho kdo má se studiem na Maltě zkušenosti..Mohli byste mi doporučit například nějakou školu s kterou máte kladnou zkušnost? Jedu tam zhruba srpen/září asi na 2 měsíce a mám problém si vybrat agenturu. S jakou jste byly spokojený vy?? Přemýšlím i o práci...ale nevím zda si ji musim zařídit dopředu nebo stačí najít něco až na místě.
Díky za každé info a popřípadně kdyby tam někdo vyrážel, tak dejte vědět:)

Honza

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu