A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Práce na Maltě

25.09.2007 18:50:34 | Kasheneshka
Kasheneshka
8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.09.2015 15:46 88.101.205.***
Práce na maltě  

Ahojky.Kdyby někdo věděl o práci na maltě konkrétně mellieha hotel Seabank resort,prosím napište mi na email jana.borisova@centrum.cz díky moc

Inkrustacia 25.04.2015 18:54
Hladam pracu  

Ahojte, keby ste niekto vedeli o nejakej praci (najlepsie hotely a.p.) napiste mi prosim na mail: natalka90@azet.sk...vopred dakujem O:-)

Lenka
20.03.2015 23:40 212.4.132.***
práve u moře  

Dobrý den. Hledám práci pro mě a mojí kamarádku někde u moře. Mám základy anglického jazyka a stále se ho snažím zdokonalovat. Předem děkuji za nabídky zasílané na e-mail sedile19931@seznam.cz Šedivá

Adela
18.02.2015 11:18 178.17.10.***
prace  

Ahojky vsem ktery maji zkusenost s praci na Malte.Mame s pritelem v planu co nejrychleji odcestovat a bydlet tam.Pritel uz posilal nekolik zivotopisu do ruznych hotelu jako ucetni ale zatim zadny vysledek,vubec by mu nevadilo delat tam i na baru.Ja bych chtela ze zacatku delat pokojskou, protoze moje anglictina je bohuzel na zacatku :-) ..Jestli prosim ma nekdo nejaky zkusenosti,nebo nejaky rady, tak vam budu moc vdecna.Prosim na email...skurkovaadela@seznam.cz ..

Yvett
16.12.2014 21:24 37.48.35.***

Ahojte, tak nejak poslendni dobou premyslim, ze by to chtelo vypadnout a prozit neco novyho. A zaujala me Malta, tak jestli matd nekdo zkusenosti, tipy nebo jestli se take nekdo chysta? A co agentury, asi mam strach jet jen na blind sama? :-$ Je to tak realne leto-podzim 2015. Neumim anglicky, teda jen maturu mam. Ale tak mam par mesicu do sebe jeste neco natloukat...a jak je to tam s bydlenim, praci apod.... zkousel nekdo pracovne-studijni pobyt pres agenturu? Napiste na email cooliveta@gmail.com
Diiiky ;-) Jo a jsem 21 holcina :-))

Jana
25.08.2014 16:17 81.98.135.***

Ahojte chcela by som odist na maltu v january. som mlada holka (25) rozpravam plynule nglicky len by sa mi zisla nejaka rada na zaciatok. kam sa oplati vycestovat, kolko penazi na zaciatok. ci je lepsie hladat pracu priamo tam alebo riesit to s nejakou agenturou. odpovedte ak ma niekto zaujem piste prosim na facebook meno Nuna Brezovska dakujem vopred.

• Anonym (9)
Tereza
16.02.2014 15:56 109.80.27.***
Summer job Malta  

Ahojky,

chtěla bych vyjet na celé léto za prací na Maltu. Práce v hotelech, restauracích.... Kdyby někdo měl jakékoliv tipy nebo informace, budu vděčná za reakce či nabídky :-). Mail: brandejskatereza@gmail.com

Předem děkuji!! :-)

• Anonym (16)
radim
10.02.2014 15:59 80.251.246.***
prace  

ahojky,kdo by věděl o nějaké práci na Malte ....budu rad za jakoukoliv nabídku,předem děkuji.... jaguar7@seznam.cz

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
Veronika
16.01.2014 17:16 78.111.126.***
práce Malta  

ahoj všichni, hledám holčinu která by chtěla vyjet za prací na Maltu a hledat si práci na místě. Mám nějaký tip na možnost práce v hotelu. Pokud by se tu někdo našel a myslí to opravdu vážně tak se ozvěte na email. thaalia@seznam.cz
Bylo by fajn vyrazit někdy kolem března, záleží jak bysme se domluvily.
Pište jen vážní zájemci!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Tina
20.07.2013 11:42 92.251.78.***
Práca a ubytovanie  

Ahojte, som zo Slovenska a mám 24 rokov. Bývam na Malte s celou rodinou už 7 rokov. Ak niekto chce dojsť na Maltu na prázdniny alebo žiť a máte malé dieta/ deti s radosťou sa o ne postarám! Praujem ako opatrovatelka. Pracovala som pre českú rodinu ktorý mali 2 chlapcov 3 a 7 rokov a momentálne pracujem pre ruskú rodinu kde majú chlapca ktorý má 4 roky a dievčatko 3 roky ...s upratovaním nemám tiež problém ... taktiež ponúkame lacné ubytovanie v St. Pauls Bay ( Bugibba) 50 eur na deň v 3 spálňovm byte ktorý má 2 balkony, 2 kupelne, tv, dvd, chladnička - mraznička, umývačku riadu, práčku... ak by ste niekto mali záujem, alebo blizzšie info napíšte mi na moj e-mail martinat89@centrum.sk. Ďakujem.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu