A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Práce na Maltě

25.09.2007 18:50:34 | Kasheneshka
Kasheneshka
8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Monikas
07.01.2008 20:06 81.90.174.***
ahoj  

ahoj,
velice mě zaujalo, co jsi tu napsal. Moje kamarádka a já bychom chtěly tento rok jet v létě na Maltu pracovat. Obě máme hotelovku a roky praxe v obsluze. Stále ještě studujem. Bylo by možné napsat mi pár řádků jak se Ti tam líbilo a případně jestli bychom mohly využít Tvé skvělé nabídky? Nebo léto se Tě už netýká?
Děkuju za odpověď měj se Monika

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
addonics
02.01.2008 20:50 81.91.217.***
ahoj  

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se ti už někdo ozval kvůli práci? Byl jsem na Maltě loni na 3 týdny na angličtinu a teď uvažuju, že pojedu znova.Možná bych to spojil i s nějakou krátkodobější brigádou aby nebyla nuda. :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
2mis
20.12.2007 13:53 85.132.176.***
RE: !!Práce na Maltě!!  

Ahoj,
je mi 24 a mé přítelkyni 20,jedeme na maltu zkusit štěstí už ted v lednu 2008 a doufám že najdeme nějakou zpřízněnou duši která nás seznámí s okolními novinkami.
pokud tvá nabídka stále platí,snad mi odpovíš na mou sms.díky Láďa ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Denisa
13.11.2007 19:30 83.208.167.***

Ahoj:)
Vážně se moc zajímám o práci na Maltě, takže by mi moc pomohly nějaké informace. Byla jsem tam v říjnu na jazykovém kurzu a strašně se mi tam zalíbilo, ráda bych zkusila štěstí tam:) kdybys byl tak hodnej a poslal mi nějaké info, budu Ti moc vděčná.
Díky s pozdravem Denisa

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jana-scilly
24.10.2007 12:00 81.153.30.***

Ahoj,
rada bych reagovala na Tvou nabidku,ktera mne urcite priblizi k memu planu,kterym je Malta.Tohoto casu jsem v Anglii druhym rokem,kde pracuju(servirka,barmanka)a predtim jsem zila v USA.Anglictinu mam,doufam,dostacujici.Na Malte bych chtela nejen pracovat,ale i zit,usadit se tam.Rada bych,kdybys mi napsal a priblizil zivot na Malte.Moc bys mi pomohl a priblizil mne bliz k memu snu.Dekuju JANA

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Kasheneshka 22.10.2007 17:21

poslala by jsi mi do SZ mail?...ráda bych to probrala ;-)

• Anonym (1)
Yenni 15.10.2007 19:51
!!Práce na Maltě!!  

Nabízím příležitost žít a pracovat na Maltě. Mám k pronajmutí pěkný tříložnicový apartmán volný od 15. 11. 2007, po domluvě možno i dříve. Zároveň nabízím zajištění práce v hotelu a baru a předání všech mých 8-měsíčních zkušeností. Ideální pro všechny, kdo stejně jako já začínají s angličtinou a chtějí se někam posunout.
Vice info: SMS +356 990 550 85 (Malta Vodafone) - mail na vyžádání

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Kasheneshka 25.09.2007 17:50
Práce na Maltě  

8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu