A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Práce na Maltě

25.09.2007 18:50:34 | Kasheneshka
Kasheneshka
8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tereza
16.02.2014 15:56 109.80.27.***
Summer job Malta  

Ahojky,

chtěla bych vyjet na celé léto za prací na Maltu. Práce v hotelech, restauracích.... Kdyby někdo měl jakékoliv tipy nebo informace, budu vděčná za reakce či nabídky :-). Mail: brandejskatereza@gmail.com

Předem děkuji!! :-)

• Anonym (16)
radim
10.02.2014 15:59 80.251.246.***
prace  

ahojky,kdo by věděl o nějaké práci na Malte ....budu rad za jakoukoliv nabídku,předem děkuji.... jaguar7@seznam.cz

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
jirka
31.01.2014 11:01 92.40.248.***
Re: Práca a ubytovanie  

Mel bych par otaze ohledne hlidani a prace.Diky za odpoved 03george06@gemail.com

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Veronika
16.01.2014 17:16 78.111.126.***
práce Malta  

ahoj všichni, hledám holčinu která by chtěla vyjet za prací na Maltu a hledat si práci na místě. Mám nějaký tip na možnost práce v hotelu. Pokud by se tu někdo našel a myslí to opravdu vážně tak se ozvěte na email. thaalia@seznam.cz
Bylo by fajn vyrazit někdy kolem března, záleží jak bysme se domluvily.
Pište jen vážní zájemci!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
03.08.2013 19:30 88.203.35.***
Re: Práce na Maltě  

Ahoj, ziju momentalne na Malte a hledam nejakou kamaradku ci kamarada na vyletovani a plazovani a proste užívání si Malty, samotnou mě to tu nějak nebaví:-) Kdyztak mi napiste na
elapoppy@email.cz

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Tina
20.07.2013 11:42 92.251.78.***
Práca a ubytovanie  

Ahojte, som zo Slovenska a mám 24 rokov. Bývam na Malte s celou rodinou už 7 rokov. Ak niekto chce dojsť na Maltu na prázdniny alebo žiť a máte malé dieta/ deti s radosťou sa o ne postarám! Praujem ako opatrovatelka. Pracovala som pre českú rodinu ktorý mali 2 chlapcov 3 a 7 rokov a momentálne pracujem pre ruskú rodinu kde majú chlapca ktorý má 4 roky a dievčatko 3 roky ...s upratovaním nemám tiež problém ... taktiež ponúkame lacné ubytovanie v St. Pauls Bay ( Bugibba) 50 eur na deň v 3 spálňovm byte ktorý má 2 balkony, 2 kupelne, tv, dvd, chladnička - mraznička, umývačku riadu, práčku... ak by ste niekto mali záujem, alebo blizzšie info napíšte mi na moj e-mail martinat89@centrum.sk. Ďakujem.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Tina
20.07.2013 11:33 92.251.78.***
Opatrovatelka  

Ahojte, som zo Slovenska a mám 24 rokov. Bývam na Malte s celou rodinou už 7 rokov. Ak niekto chce dojsť na Maltu na prázdniny alebo žiť a mate malé dieta/ deti s radosťou sa o ne postarám!:) Praujem ako opatrovatelka. Pracovala som pre českú rodinu ktorý mali 2 chlapcov 3 a 7 rokov a momentálne pracujem pre ruskú rodinu kde majú chlapca 4 roky a dievčatko 3 roky :) ...s upratovaním nemám tiež problem :) ... ak by ste niekto mali záujem napíšte mi na moj e-mail martinat89@centrum.sk. Ďakujem.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Maca
18.06.2013 10:34 194.228.32.***
brigáda na Maltě  

Ahoj, s přítelem bychom se chtěli přes prázdniny vydat na Maltu něco si přivydělat. Chtěla bych vedět jestli to stojí za to tam vyrazit až v červenci, když sezona už je v plném proudu? Taky bych přivítala nějaké tipy od těch co mají s prací na Maltě zkušenosti. Díky moc :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
niky29 13.06.2013 15:52

ahojky, kdyztak se ozvi na muj mail thaalia@seznam.cz , taky se budu chystat na Maltu a mam nejaky kontakt na praci, mohli bysme jet spolecne, jen ubytovani schanim, nevis o necem? Ty uz mas sehnane ubytko??

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
niky29 13.06.2013 15:51

ahojky, kdyztak se ozvi na muj mail thaalia@seznam.cz , taky se budu chystat na Maltu a mam nejaky kontakt na praci, mohli bysme jet spolecne, jen ubytovani schanim, nevis o necem? Ty uz mas sehnane ubytko??

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu