A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Práce na Maltě

25.09.2007 18:50:34 | Kasheneshka
Kasheneshka
8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucca222 04.06.2009 21:41
Prodám letenku na Maltu  

ahoj, měla jsem jet na léto pracovat na maltu, ale plan nevysel, koupila jsem si uz letenku od Student Agency, takze ji nabizim ke koupi. Cena dohodou cca 1000 - 2000 Kč. Zahrnuje cestu tam i zpět. Datum odletu je stanoveno na 25. června, ale jde změnit. V případě zájmu mě kontaktujte na můj mail.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
aries 30.05.2009 18:19
Práce jako masérka?  

Ahojky všem! Chtěla bych se zeptat těch, kteří žijí a pracují na Maltě nebo mají nějaké zkušenosti z minula, jestli jsou s nalezením jobu větší či menší obtíže. Já jsem byla na Maltě loni v září, a to na měsíc skrz angličtinu – v ESE School v St. Julians přes Student Agency. Nadchlo mě to tam, fakt že jo, a tak bych se tam ráda vrátila, ale tentokrát i pracovně, alespoň na nějakou dobu, a bez agentury. Mám rekvalifikační masérský kurz a k tomu několik doplňkových, a tak bych doufala v uplatnění v nějakém hotelu, co myslíte, byla by šance? Taky mám barmanský kurz na míchání drinků alko i nealko, ale jsem bez praxe, tak bych nebyla žádný rychlík. (Možná udělat si kurzík krupiéra a poptat se v tamním casinu :-P ) Jsem mírně pokročilá v Aj a Nj, aspoň dle online testů, a taky mám nějakou znalost Ij. Administrativu ovládám si myslím velmi dobře, komunikace s lidmi je mi koníčkem a pečlivost je mou silnou stránkou. O ty masáže mám ale zájem největší, je to fakt relax i pro maséra :-) A přes zimu je to tam s prací asi bída, co? Teď si musím hlavně něco vydělat tady v ČR, protože prašulky došly, ale v srpnu už bych tam ráda byla. Tak díky moc za info a případné kontakty a mějte se všichni fajně a užívejte si 8-)

• Anonym (2)
Mušulína
29.05.2009 09:17 81.90.175.***
RE: RE: Dětská animátorku  

Ahojda, Studovala jsem na Malte pres dva mesice...nejak jsem se do ni zamilovala a chtela bych se vratit. Vzhledem k tomu, ze mam rada jistotu a ne cestovani na blind, mohla bys mi poradit pres jakou agenturu jsi sehnala praci? tvuj odkaz prosstaff.cz nejak nefachci :-) diky mooc

• Anonym (3)
PetrMalta
22.05.2009 13:45 92.251.104.***
RE: RE: :)  

Problem muze bejt s kratkodobym pronajmem, ale jinak neni problem sehnat 2dablpopkoj za 200-250 eur mesicne. Treba Bugibba je oproti slieme dost levna ale zase tu neni tolik volnych mist jako treba v pacevilu St.Julians.
Jestli muzu poradit nez pojedete na maltu vytisknete si nekolik ENG CV a az sem dojedete dopiste tam tel cislo. Vodafona karta stoji 10Eur plus kredit 5-10. Pak to rozneste po barech kde maj staff wanted.

dalsi dobrej zdroj jsou noviny.
http://www.timesofmalta.com/classifieds/situations-vacant

Jinak se muzete pridat do skupiny na facebooku cesi na malte a zeptat se tam jestli nekdo o necem nevi.
http://www.facebook.com/group.php?gid=92264030114

Jinak hodne zdaru :)

• Anonym (3)
ondrash 18.05.2009 14:06
lucko!  

ahoj, nějaká lucinka mi psala na icq, ale já to asi blbě odkliknul a tak jí nemůžu odepsat...tak jestli to čteš, tak mi napiš znovu...:) Na Maltu se furt chystám:)

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Magdalena S
16.05.2009 23:41 195.178.73.***
RE: :)  

Ahoj, ja o tom, ze pojdem na Maltu, tiez s kamoskou uvazujem, ale dozvedeli sme sa zopar neprijemnych veci(nechaju robit 20 hodin denne umyvat riad, nevyplacaju peniaze,alebo daju menej ako sa dohodli...) tak sme teraz na vazkach...vedela by si nam teda nejako poradit, alebo meno na zamestnavatela, ktory je spolahlivy nejaky kontakt? Magdalena

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
kminka
14.05.2009 00:44 82.100.0.***

jéééé, klucííí,
vy mi tak strašně děláte chutě.. :-? hned bych tam jela... ;-) nějak by se to na 100% udělalo, ale nejde jen o práci.. spíš tady jde o ubytování. koukala jsem na jejich inzeráty a pořád se mi nelíbí ty jejich ceny. i když v rodině by to bylo určitě za míň.. :-?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
honzus
12.05.2009 16:34 147.32.97.***
MISSI  

MISSI prosim muzes mi kdyztak poslat prosim jen tvou mejlovou adresu kdybys byla tak hodna?moh bych mit nakej malej dotaz? diky

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
honzus
12.05.2009 16:29 147.32.97.***
malta  

zdravim vas lidi,vidim ze vas je tu milion ale prece jen neni tu nekdo kdo ma predstavu makat na malte mesic asi tak cely cervenec?ztratil sem tam kontakty na naky bary a desne me to stve ale rikali tam lidi ze prace v baru a v hotelu bude dycky..nechce se nekdo pridat nebo nemate naky tipy na naky bar??diky moc mejte se

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
ondrash 09.05.2009 19:43

No jistě...všechno bude:)
Ozvi se nebo zanech kontakt...budu rád:)

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu