A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Práce na Maltě

25.09.2007 17:50:34 | Kasheneshka
Kasheneshka
8-) Chtěla,bych si popívídat s někým kdo dlouhodoběji žil a pracoval na Maltě.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
shaarka
11.07.2010 10:11 90.177.195.***
RE: RE: RE: práce na maltě  

muj email je shaarka.n a mam ho na seznamu..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
canada 11.07.2010 07:12
RE: RE: práce na maltě  

to shaarka: ahoj, pokud se budeš chtít přidat k cestě za prací na Maltu napiš mi na můj email (na mém profilu) a můžem se zkusit domluvit. Práce se tam ted v sezoně prý dá sehnat. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
shaarka
09.07.2010 16:06 193.165.252.***
RE: práce na maltě  

muzu se zeptat?? vy co uz jste na Maltě myslíte, že pořád shanějí nějaké sezonní výpomoci? nechci jet přes žádnou agenturu a chtěla bych si najít praci sama...no ale prave jsem se rozhodla pprave ted ze chci jet.. :-D :-D :-D :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
canada 08.07.2010 07:44
práce na maltě  

ahoj, nechystá se teď v červenci někdo jet za prací na Maltu? Chci je v půlce července a kdyby se někdo přidal byla bych ráda :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Jakub Šmíd
24.06.2010 13:45 86.49.106.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Práce na Maltě 2010  

Ahoj.. mohu poprosit o kontakt na tu agenturu ? dekuji Jakub..

• Anonym (2)
jellly 16.06.2010 10:22
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Práce na Maltě 2010  

Ahoj mala by som zaujem o ten kurz aj o pracu na Malte. Je to este akutalne? Ak ano mohla by si mi poskytnut blizsie info.? Dakujem ;-)

• Anonym (2)
olee007 13.06.2010 12:04
RE: Práce na Maltě 2010  

Ahoj já bych do toho šla...
Hledáš práci přes nějakou agenturu nebo vyrážíš na vlastní pěst? Nemám tu profil...ale můžu ti dát kontakt na facebook

• Anonym (3)
niky81 31.05.2010 13:25
RE: RE: RE: RE: RE: Práce na Maltě 2010  

ahojky vsichni, hledam nejakou fajn holcinu ktera by chtela jet na jazykovy kurz na Maltu na dva tydny a pote hned pracovat a zustat tam treba az do vanoc. Vim o agenture ktera to zprostredkuje, pokud mate nekdo stejny plan a taky nekoho hledate tak se urco ozvete a domluvime se
:) piste prosim na nikyK a jsem na seznamu

• Anonym (2)
niky81 31.05.2010 13:04
RE: RE: RE: RE: RE: Práce na Maltě 2010  

ahojky vsichni, hledam nejakou fajn holcinu ktera by chtela jet semnou na jazykovy kurz na Maltu na dva tydny a pote hned pracovat a zustat tam treba az do vanoc. Vim o agenture ktera to zprostredkuje, pokud mate nekdo stejny plan a taky nekoho hledate tak se urco ozvete a domluvime se :)

• Anonym (1)
aries 31.05.2010 11:06
RE: RE: RE: RE: Práce na Maltě 2010  

Ahojky. Ráda bych na Maltu (i na jiná místa 8-))jako animátorka. Vím o té spol. Prostaff a ty s ní máš zkušenosti. Tak se chci zeptat - za jak dlouho po tvé registraci tě kontaktovali a jestli je vždy nutné dopravit se na pohovor do místa jejich působení na Slovensku a nebo je možné uskutečnit s nimi schůzku i v Praze? To už je totiž druhá moc dobrá společnost s tímto zaměřením, od níž mi chodí nabídky, a bohužel neznám žádnou podobnou v Praze. Na NETu dělám spoustu dalších věcí, tak by mi moc pomohlo, kdybych tady dostala přímo nějaký tip, ať nemusím pročítat všechny ty odkazy, které nakonec neshledám vhodnými. Díky moc a přeju úspěch a zábavu na malebném ostrůvku :-D

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu