A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

poptávka na práci MALTA

13.01.2011 13:20:43 | martule03
martule03
Ahoj, byla jsme na Maltě minulý rok na jazykovém kurzu a bylo to naprosto bezkonkurenční, ale stálo to hodně peněz, tak jsem se rozhodla, že bych tam s kamarádkami chtěla jet na letní brigádu, ale nemám žádnou zkušenost hledat brigády do zahraničí na internetu...tak jsem chtěla poprosit, jestli by mi někdo nemohl nějak poradit a doporučit, kde bych mohla hledat? Děkuji předem, ozvěte se mi!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Yogi B
17.01.2011 12:41 78.133.13.***
RE: poptávka na práci MALTA  

Najdi si na facebooku skupinu Cesi a SLovaci na Malte, Czechs and Slovaks in Malta... tam potom v diskuzi najdes ruzne nabidky... ale popravde to vetsinou funguje tak, ze kdyz sem nekdo prijede, obeha si paceville a neco si vzdycky v baru nebo reastauraci najde...

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
martule03 13.01.2011 14:20
poptávka na práci MALTA  

Ahoj, byla jsme na Maltě minulý rok na jazykovém kurzu a bylo to naprosto bezkonkurenční, ale stálo to hodně peněz, tak jsem se rozhodla, že bych tam s kamarádkami chtěla jet na letní brigádu, ale nemám žádnou zkušenost hledat brigády do zahraničí na internetu...tak jsem chtěla poprosit, jestli by mi někdo nemohl nějak poradit a doporučit, kde bych mohla hledat? Děkuji předem, ozvěte se mi!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu