A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

počasí v květnu

01.03.2010 13:47:23 | Evik28
Dobrý den, nevíte někdo, jaké je na Maltě počasí v květnu nebo začátkem června? Dá se koupat v moři, není ještě moc studené? Dá se na Maltu letět z Brna?
Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
cvik
17.01.2011 23:13 89.102.222.***
RE: pocasi  

Ahoj zdravím, nevite někdo jak jeto se spaním venku či ubytováním?

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
libin 21.06.2010 14:43

Ahoj Julie. Chystáme se na Maltu vycestovat v září. Pokusit si sehnat práci a nějakou dobu tam zůstat ale moc informací o Maltě nemám. Hledám, ale věci, které mě zajimají jsem nenašel.. Zajimalo by mě jak je to tam s platem a bydlením atd.... Jestli si todle budeš číst napsala by si mš prosím nějáké informace na email
Moc děkuju!!!

• Anonym (10)
libin 21.06.2010 14:39

Ahoj Julie. Chystáme se na Maltu vycestovat v září. Pokusit si sehnat práci a nějakou dobu tam zůstat ale moc informací o Maltě nemám. Hledám, ale věci, které mě zajimají jsem nenašel.. Zajimalo by mě jak je to tam s platem a bydlením atd.... Jestli si todle budeš číst napsala by si mš prosím nějáké informace na email. Moc děkuju!!!

Julie B.
18.05.2010 21:47 80.85.106.***
pocasi  

Na Malte bydlim jiz druhy rok a pocasi v kvetnu a cervnu povazuji pro Cecha za nejlepsi za cely rok:) Je dostatecne teplo i na koupani - spise cerven - ale pri tom neni vedro k padnuti, takze se da vyletovat po celem ostrove. navic v kvetnu a v cervnu jiz obvykle neprsi, takze skutecne jen doporucuji:)

• Anonym (1)
lasisi 09.05.2010 20:45
RE: RE: počasí v květnu  

Perd tromi rokmi som bola na Malte práve na prelome máj-jún, a bolo veľmi teplo stále okolo 30 stupňov. Voda bola spočiatku čerstvejšia, ale nie studená, a druhý týždeň už bola úplne pohodová. Stupne neviem, nemali sme teplomer. :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Josef7
08.05.2010 11:57 217.15.107.***
RE: počasí v květnu  

Píšu z hotelu na Maltě 8.května 2010. Venku je teplo kolem 25 - 28°. V noci to klesá k 15°. Voda je ještě sdudená.

• Anonym (8)
  • Anonym (1)
Evik28
01.03.2010 13:47 212.71.138.***
počasí v květnu  

Dobrý den, nevíte někdo, jaké je na Maltě počasí v květnu nebo začátkem června? Dá se koupat v moři, není ještě moc studené? Dá se na Maltu letět z Brna?
Díky

• Anonym (10)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu