A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Ostrov GOZO

19.01.2009 15:52:49 | Barevka
Barevka
Zdravím všechny! Nemáte někdo zkušenosti s dovolenou či výletem na ostrov Gozo? Chystáme se tam na dovču letos v červenci, ale postřehů, rad a užitečných informací na netu moc není... Díky za všechno info!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lájoš 22.01.2009 21:36
Lájoš 22.01.2009 21:33
Ostrov GOZO  

A tady máš ještě odkaz na ten hotel San Andrea,vypadá to na velice zajímavé místo 8-)
Jinak jestli máš Google Earth,tak tam je moře fotek a popisů :-?

• Anonym (1)
Lájoš 22.01.2009 21:13
RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

TO Barevka:
No já jsem ji ještě nedostal,tak a teď už se ani netěším :-( Jinak co se týká trajektu,tak na Gozo jezdí jak u nás městská doprava :-D
Tady je odkaz na trajekt vč.cen:
www.gozochannel.com
a nějaké hotely:
www.holiday-malta.com
a ofic web:
www.visitmalta.com

• Anonym (1)
Barevka 22.01.2009 13:51
RE: Ostrov GOZO  

Jinak také uvítám jakékoliv informace o městečku Xlendi a hotelu San Andrea. Díky moc všem!

Barevka 22.01.2009 13:50
RE: RE: Ostrov GOZO  

Tuhle knížku - průvodce mám doma a musim říct, že mě moc neuspokojil. Záleží na tom, co od toho člověk očekává, ale na mě to moc velký dojem neudělalo. Stále uvádějí jako měnu maltskou libru, stejně tak jako možnost přepravy z Malty na Gozo vrtulník - letecká společnost, ale to už je také zrušené. Nakonec jsem našla nejvíc informací po různých cestopisech na netu. Ale spousta informací je akturálních a hlavně - památky tam budou pořád :-). Jen bych možná uvítala víc informací jako pro turistu, knížka mi přijde spíš jako odborný popis Goza a Malty. Ale to je o názoru.

Barevka 22.01.2009 13:45
RE: RE: Ostrov GOZO  

Yanino tak tvůj příspěvek jsem zhltla jedním dechem. Jen bych se ještě árada doptala... S kterou CK si tam letěla? A ještě mě zajímá, jestli nevíš zda na ostrov Comino jezdí pravidelné trajekty. Díky moc!

Lájoš 20.01.2009 16:34

TO Barevka:
Letos v červnu se tam taky chystám,a protože jsem chtěl vědět o Maltě co nejvíc,tak jsem si objednal knížku Malta a Gozo - Lonely Planet cca za 250 Kč 8-)
Doufám že nebudu zklamaný 8-)

Yanina 19.01.2009 16:19

Podívej se na můj profil, byli jsme na GOZU na dovolené v září 2008, případně napiš na mail, co konkrétně tě zajímá.

Barevka 19.01.2009 14:52
Ostrov GOZO  

Zdravím všechny! Nemáte někdo zkušenosti s dovolenou či výletem na ostrov Gozo? Chystáme se tam na dovču letos v červenci, ale postřehů, rad a užitečných informací na netu moc není... Díky za všechno info!

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu