A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Ostrov GOZO

19.01.2009 15:52:49 | Barevka
Barevka
Zdravím všechny! Nemáte někdo zkušenosti s dovolenou či výletem na ostrov Gozo? Chystáme se tam na dovču letos v červenci, ale postřehů, rad a užitečných informací na netu moc není... Díky za všechno info!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Barevka 27.01.2009 13:51
RE: Ostrov GOZO  

Se nestresuju, jen mě prostě všechno zajímá. A hlavně, kdo ví, jaký bude delegát... Občas stojí za dvě věci. Jak už jsem jednou psala, mám potřebu vědět toho prostě co nejvíc. :-) :-) :-) Já už prostě jiná nebudu...
Je pravda, že na to jak je ostrov malý, je tam toho fakt tolik k vidění, že budeme mít problém všechno stihnout :-D
Jinak jsem měla v plánýu podobné termíny, ale vzhledem k pracovním povinnostem jsme museli odlet posunout na 5. července. Co se dá dělat.

Lájoš 26.01.2009 20:37
Ostrov GOZO  

To Barevka:
Co se stresuješ,když jedeš s cestovkou :-D
Všechny informace přece dostaneš od delegáta,od toho tam přeci jsou :-D
Jinak knížku o Maltě a Gozu jsem dnes dočetl,no já to plánoval tak na 2-3 dny a těch typů je tam tolik,že to budu asi muset prodloužit.
Kdy tam vyrážíš,mi plánujem tak cca 27,28,29 a ještě asi 30.června,v tyto dny tam jsou státní svátek a velké oslavy,takže bude na co koukat 8-O

Yanina 26.01.2009 14:35
RE: RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Já jsem ty recenze na tripadvisoru prolétla zběžně (taky musí někdy pracovat), ale minimálně nadpisy byly, že v pohodě. Popravdě - zřejmě v hotelu stejně budeš jen spát a věnovat se hygieně. Ve Xlendi jsme byli, podle fotek je to hotel přímo u zátoky, takže si myslím,že to bude fajn. Když čtu tvůj způsob přípravy na dovolenou, tak mi to připadá,že čtu o sobě. Každopádně ti závidím, protože já mám plány hotové, ale nějak se nemůžeme trefit do termínů.

Barevka 26.01.2009 12:44
RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Ta individuální cesta nemusí být vůbec špatná, ale vzhledem k mým nedostatkům jazyka anglického (jak diskutujeme s Lájošem) se na takouvou cestu moc necítím. Ale třeba do Paříže, bych ani jinak nejela. Pokud by to byla třeba druhá cesta, možná bych to zvážila, ale vzhledem k tomu, že tam vyrážím prvně, tak jsem raději využila CK. Na delegáta jsem se informova hned na začátku a naštěstí CK Alexandria, se kterou zájezd uskutečníme, delegáta má. Stálého na Maltě a na Gozo dojíždí, takže aspoň tak. Jinak moc díky za odkazy na recenze hotelů, snad někoho zmermomocnim a on mi to přeloží... :-)

Barevka 26.01.2009 12:34
RE: RE: RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Tipů kam se podívat je tam dost, tak to tě určitě potěší. Myslím, že o hodně nepřicházim. Protože i když se vždycky snažim zjistit naporosto všechno, nikdy se mi to nepovede! :-) Vždycky jsem překvapená. Ale já jsem prostě na tohle trochu magor... Vždycky se strašně těšim a protože se nemůžu dočkat, krátim si čas hledáním fotek a různých informací. Pak se těšim ještě o něco víc... Ta angličtina je fakt na pytel, ale co se dá dělat, nějak bylo, nějak bude :-) 8-)

Yanina 26.01.2009 09:53
RE: RE: Ostrov GOZO  

Ještě k recenzím na hotel San Andrea: doporučuji orientovat se podle recenzí na www.tripadvisor.com nebo www.hotelbewertungen.de.

Yanina 26.01.2009 09:42

Ahoj, byla jsem s CK Blue Sky, www.bst.cz, ale příště bych si zařídila letenky z Prahy s Air Malta a rezervaci ubytování přes internet - cenová úspora odhadem tak 50%. Uvedená CK neměla na Gozu českého delegáta, zastupovala jí místní CK, komunikace v angličtině. Na Comino jezdí malé loďky, my vyjížděli z přístavu Mgarr (zpáteční časově neurčená jízdenka myslím 6 EUR), předpokládám, že loďky budou jezdit i z jiných turistických center GOZA.

Lájoš 23.01.2009 23:06
RE: RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

TO Barevka:
Radost jsi mi nezkazila :-D,mě stačí když tam budou nějaké typy na zajímavá místa atd,ostatní se nějak vyřeší až na to přijde čas,ale pokud chceš mít o všem úplný přehled,tak to o hodně přicházíš,o tom je to cestování 8-)
Jinak s tou angličtinou jsem na tom taky hodně špatně a rusky zase nikde moc nemluví,to víš stará škola ;-)

Barevka 23.01.2009 13:47

Ad Lájoš! Díky za odkazy. A omlouvám se, jestli jsem ti pokazila radost z knížky. Ale jak už jsem psala, záleží na tom, co od toho čekáš. A vzhledem k tomu, že já jsem blázen, který by měl nejrači všechno vypsaný do detailu a hlavně nejlépe absolutně čerstvé informace a hlavně zkušenosti, tak není divu, že nejsem tak unešená... Jinak Google Earth mám, takže fotky už jsou postahovaný. Jen by to chtělo umět trochu lépe anglicky, abych si mohla přečíst i komentář... :-| Právě proto hledám lidičky od nás, kteří mají s tímhle místem a hotelem zkušenosti.

Lájoš 22.01.2009 21:41
RE: RE: Ostrov GOZO  

Tak ten odkaz nejde nějak překopírovat :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu