A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Ostrov GOZO

19.01.2009 14:52:49 | Barevka
Barevka
Zdravím všechny! Nemáte někdo zkušenosti s dovolenou či výletem na ostrov Gozo? Chystáme se tam na dovču letos v červenci, ale postřehů, rad a užitečných informací na netu moc není... Díky za všechno info!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mesi
27.01.2011 20:21 77.78.84.***
Gozo  

Třeba vám pomohou informace na našem webu Mesialbum. Buď přímo informace o Maltě nebo konkrétní zážitky v blogu tamtéž.

• Anonym (1)
Tonda 2 22.10.2010 09:03
RE: Ostrov GOZO  

Právě jsem se vrátil z Malty a Goza(pobyt 16.10-21.10),cena trajektu na Gozo je 4,5Eur za zpáteční lístek,jezdí zhruba dvakrát za hodinu,platba klidně až při odoplutí z Goza.Busy po Maltě od 0.54 do 1.16Eur platba u řidiče,jízdenky na celý den také u řidiče:3.49eur,lze koupit i na týden,tři dny...Na Maltu jsem letětl s Ryanem: Bratislava-Bari-Malta-Bologna-Bratislava.Docela dobře to navazuje,při cestě zpět nutný tranzitní nocleh v Bologni,při cestě tam,prohlídka Bari.Za dobré konstalace lze všechny letenky koupit do cca 1000Kč,já platil za vše dohromady, 24Eur :-)

emiliana 12.05.2010 12:33
RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Byla jsem s cestovkou Blue Style na Djerbě a nemohu si ani v nejmenším stěžovat. Bylo to prima

Barevka 20.03.2009 10:46
RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Tak s českou CK jedu, ale naštěstí Blue Style to není. O té už jsem taky slyšela hodně a nikdy bych od nich žádný zájezd nechtěla... Uvidíme, snad to bude fajn. ;-)

Honza2
05.03.2009 16:08 88.146.40.***
RE: RE: Ostrov GOZO  

Když jedeš s českou CK, hlavně s Blue Style, překvapení tě vždy čekají - většinou nemilá!

Lájoš 02.02.2009 20:26
RE: RE: Ostrov GOZO  

No ujetý to není,i když ujetý je každý nějakým jiným způsobem :-D
A nemilá překvapení na nás čekají na každém rohu,tak pozor na ně 8-)
Viva Malta

Barevka 02.02.2009 14:17
RE: Ostrov GOZO  

Ale to zase né! Jen nemám ráda nemilá překvapení. Mám ve všem ráda jasno. A když se prostě nemůžu dočkat, tak se chlácholím alespoň četbou informací a fotkama. Je to trochu ujetý, ale tak už to prostě mám... :-P :-D

Lájoš 01.02.2009 22:09
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

TO Barevka:
Tak to když budeš vědět všechno dopředu,
tak to tam ani nemusíš jezdit :-D

Barevka 27.01.2009 14:00
Ještě maličkost  

A ještě jedna věc. Mám taky diskusi na Budapešť :-) , zatím sice nikdo nenapsal :-x , ale snad se někdo chytí. Tak kdyby byly nějaké postřehy i od tud, tak díky za ně!!! ;-)

• Anonym (1)
Barevka 27.01.2009 13:57
RE: RE: RE: RE: RE: Ostrov GOZO  

Ad Yanina.
No tak sláva, hlavně, že to nebude nějakej zaplivanej hnus. Prostě člověk nikdy neví jak dalece jsou popisky k hotelům v katalogu pravdivé.
No jo, jsem prostě fakt trochu jetá :-D Ale mě to neva, dělá mi to prostě dobře, hrabat se v katalozích, informacích, knížkách a cestopisech, které se zrovinka hodí k mé nadcházející dovolené. Když jsem jela loni na 4 dny do Paříže, ležela jsem v tom asi 4 měsíce předem a to už jsem tam jela po druhé. No prostě jsme každý něčím postižený, že... jsem ráda, že v tom nejsem sama! :-D :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu