A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Odlet Jaro Léto 2011?

16.02.2011 21:42:11 | Bubic
Ahoj všichni,
rád bych Vás touto cestou požádal, pokud se někdo chystáte na léto na Maltu, chtěl bych také vyrazit. Dodělal jsem školu a nechce se mi hned makat, takže bych rád poznal něco nového a zlepšil anglinu:-) Zatím nelepší varianta se jeví pronájem bytu a tak by bylo možná rozumné dát dohromady partu a nájem by tak byl minimální. Pokud budete mít někdo zájem, ozvěte se na mail, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.05.2013 19:57 188.120.222.***
Re: Odlet Jaro Léto 2011?  

ahoj je nas6lidicek a chceme vyrazit koncem cervna na mesic ale schanime ubytovani tak jestli vis o byte radi se pridame! ;-)pokud mas jiny termin a mas naky kontakt na ubytovani prosim posli tip dik zatim

• Anonym (1)
niky81 01.08.2011 11:59
Re: Odlet Jaro Léto 2011?  

ahoj, hledam nekoho fajn kdo by jel semnou na dva tydny taky na kurz na Malte, uz jsem tam byla, ja bych rada jela zacatkem nebo pulka zari, v rijnu uz tam neni hezky, pokud by si chtela jet taky v zari, mohli bysme se domluvit, dej urcite vedet byla jsem tam 2x i minuly rok prave cely zari nadherne a jak jsem odjela zacalo jim tam prset skoro cely rijen.

• Anonym (1)
myiska
29.03.2011 16:58 195.47.13.***
RE: RE: RE: Odlet Jaro Léto 2011?  

Taky bych ráda na Maltu na léto nebo i déle. Máte sehnanou práci či nějaký kontakt na ni? S bydlením bych se připojila..

Kaima
22.03.2011 19:23 83.240.4.***
RE: RE: Odlet Jaro Léto 2011?  

Ahoj Andkar,
Bubic nám nějak neodepisuje, ale to nevadí, můžeme se domluvit samy. Třeba přes e-mail?

• Anonym (1)
Andkar 04.03.2011 09:31
RE: Odlet Jaro Léto 2011?  

Koukala jsem,že holky psaly taky,byl by problém,kdyby nás bylo pět?

• Anonym (1)
Andkar 04.03.2011 09:29
RE: Re: Bubic  

Ahojky,
jsme taky dvě kamarádky a chtěly bychom na léto taky vyrazit na Maltu. Pokud by to šlo,rády se přidáme,ať v tom nejsme samy a je i větší sranda:-)

• Anonym (1)
Kaima
27.02.2011 12:03 83.240.4.***
Re: Bubic  

Ahoj!
Chystáme se s kamarádkou na konci června/začátku července a to na celé prázdniny. Chtěly bychom pracovat, poznávat, učit se.. :)
Nezobrazuje se mi tu nikde tvůj e-mail, tak odpovídám sem.
Pronájem bytu bude asi na Maltě, stejně jako všude jinde, pěkně drahá záležitost, takže je pravda, že čím víc lidí, tím líp.
Na jak dlouho se chystáš vyrazit Ty?

Bubic
16.02.2011 21:42 77.48.97.***
Odlet Jaro Léto 2011?  

Ahoj všichni,
rád bych Vás touto cestou požádal, pokud se někdo chystáte na léto na Maltu, chtěl bych také vyrazit. Dodělal jsem školu a nechce se mi hned makat, takže bych rád poznal něco nového a zlepšil anglinu:-) Zatím nelepší varianta se jeví pronájem bytu a tak by bylo možná rozumné dát dohromady partu a nájem by tak byl minimální. Pokud budete mít někdo zájem, ozvěte se na mail, prosím.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu