A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

nevíte poradit

20.11.2012 14:18:38 | deniskateniska
deniskateniska
byli jsme na dovolené na Maltě a hrozně moc ráda bych jako dárek pod stromeček nechala udělat kalendář pro rodinu a přátelé právě z fotkami z Malty. Hledala jsem zda tady někdo nemá z něčím takovým zkušenosti. Problém je, že bych to potřebovala nějako udělat online protože bydlíme v UK. A hlavně to musí být jednoduchý, nejsem přebornice ve fotošopu... :(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
deniskateniska 21.11.2012 12:59
Děkuji všem  

Moc jste mi pomohli. Na základu vašich postřehů se mi podařilo najít přes gogla tiskárnu http://print24.com/cz. Výhoda je, že to nemusím třepat z UK do Čech a dá se to poslat přímo k našim domů. A navíc tam mají takový tool kterým si to udělám sama (připájím obrázek). tak se do toho jdu pustit. Asi mi to chvilku bude trvat... :-S

-dana- 20.11.2012 21:53
Re: nevíte poradit  

Ja robim vsetko (kalendare, fotoknizky, darceky) uz roky v mueller.de, ale neviem, ci zasielaju aj do zahranicia. http://www.mueller.de/foto/fotokalender.html?et_cid=27&et_lid=33614&cref=fix_coop_home_skyscraper
Je velmi vela podobnych firiem, najlepsie si najst nejaku v UK, aby si mala pri kalendari dni a mesiace po anglicky. Musis si stiahnut ich software, v nom dany produkt vytvorit a potom online poslat.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.11.2012 20:00 213.192.26.***

Není lepší si ho udělat sám? Jsou i programy zdarma a kalendáře jsou pěkné. Pokud máte tiskárnu a obyčejný vazač je to nejlepší cesta. Pokud bude zájem najdu odkaz na stažení.

• Anonym (1)
Tylínek 20.11.2012 19:39

Už druhý rok jsem nechávala vyvolat fotky v Rossmannu, stáhla jsem si jejich software, a pak se dá vybrat, na jaké prodejně se fotky vyzvednou. Mají výběr z různých typů kalendářů. Tenhle týden si zrovna dva půjdu vyzvednout, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.. Loni jsem z něj byla nadšená, taky jsem ho dávala rodičům.. :-)
Kolegyně nechává dělat kalendáře a fotoknikhy v Happy foto. Nevím ale, jak by to fungovalo v zahraničí. Leda že by si pak rodiče ten kalenář už jen vyzvedli v ČR.

Rudi
20.11.2012 18:31 90.178.7.***

nevím, ale třeba fotolab.cz bych řekl, že tam bude nějaká aplikace na kalendář, stejnak jako mají na trička apod. a určitě takových webů bude více, snad trochu zagooglit :-)

• Anonym (1)
deniskateniska 20.11.2012 14:18
nevíte poradit  

byli jsme na dovolené na Maltě a hrozně moc ráda bych jako dárek pod stromeček nechala udělat kalendář pro rodinu a přátelé právě z fotkami z Malty. Hledala jsem zda tady někdo nemá z něčím takovým zkušenosti. Problém je, že bych to potřebovala nějako udělat online protože bydlíme v UK. A hlavně to musí být jednoduchý, nejsem přebornice ve fotošopu... :(

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu