A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Nejlevnější kurz???

14.03.2011 22:38:32 | Tomin
Ahoj lidi, mozna to zni blbe, ale potreboval bych nabidku nebo kancelar ktera porada kurzy na Malte za nejmensi penize bez zbytecnych veci okolo. Byl jsem uz totiz jednou na Malte a bylo to to nejlepsi, co jsem kdy zazil, bohuzel je to hodne drahe a ja nevim jestli na to budou vubec penize, tak bych potreboval castku co nejvic minimalizovat. Diky za pomoc :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr0123
05.04.2011 11:15 194.108.109.***
Levná Malta  

Záleží kdy jedeš. Já jsem jel loni na konci září, v období prázdnin budou ceny nejvyšší. Jel jsem s CENSU, v porovnání například se Student agency měli o hodně lepší ceny. Z důvodu malého množství dovolené v práci jsem jel jen na týden a tři dny. Příště bych tam je ale minimálně na 14 dnů. Letenky + výuka + ubytování ve školní rezidenci mě vyšlo na cca 8000 Kč, letěl jsem ale nízkonákladovkama, takže letenky byly skoro zadarmo.

• Anonym (1)
Jakub Chvíla 15.03.2011 23:34
EASY School of languages  

Minulý rok jsem byl v EASY School of languages. Je to menší jazykovka blízko centra Valletty (triq San Pawl/Saint Paul Street, nedaleko Upper Barracca gardens). Škola nabízí ubytování v rodinách ve Vallettě, v studentské rezidenci ve Sliemě nebo jejich rezidenci na jihu ostrova s vlastním bazénem a pláží. Já bydlel v rodině ve Vallettě a měl jsem to do školy 7 minut chůze. Učitelé byli milí, prostě Malťani. Jel jsem přes kancelář Intact. Koukněte na webowky školy www.easysl.com

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tomin
14.03.2011 22:38 212.96.191.***
Nejlevnější kurz???  

Ahoj lidi, mozna to zni blbe, ale potreboval bych nabidku nebo kancelar ktera porada kurzy na Malte za nejmensi penize bez zbytecnych veci okolo. Byl jsem uz totiz jednou na Malte a bylo to to nejlepsi, co jsem kdy zazil, bohuzel je to hodne drahe a ja nevim jestli na to budou vubec penize, tak bych potreboval castku co nejvic minimalizovat. Diky za pomoc :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu