A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

jízdenky na Maltě

06.01.2011 14:17:06 | danuska
danuska
Ráda bych se zeptala,jestli existuje na Maltě nějaké jízdenky,třeba týdenní s možností různých přestupů.Něco jako v Praze MHD.
Pořípadě kde je možné zakoupit a jestli nevíte nějakou cenu.
Docela bych to uvítala než chodit pořát s drobnýma.
Díky moc za jakoukoli radu a pomoc.
O Maltě se teprve učím vše vědět,protože mě to napadlo o Vánocích jet právě sem no a hned jsme si ji zaplatili a v září vyrazíme.Hotel Alexandra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mesi 11.10.2011 19:07
Re: busy na Maltě  

Jo jo, je to škoda. Už jsou vidět jen jako turistická atrakce, sem tam nějaký jede. Chybí mi linka ze Sliemy podél pobřeží na Golden Bay, stavěla mi přímo před domem :o(
Ceny jsou 2,20 za 2 hodiny, 2,60 na den, 12 EUR na týden. Noční 2,50.
Pro rezidenty jsou slevy.

• Anonym (1)
danuska 04.10.2011 21:59

Navštívila jsem nádhernou Maltu.Bylo to užasný,akorát ty staré autobusy už tam nejezdí.Moc jsem se na ně těšila,ale i přes to mi to Maltu neuzošklivilo a určitě pojedu znova.Jízdenky jsem platila tak jak je zde popsano/ zatím než budou změny

• Anonym (1)
Mesi 05.09.2011 19:13

Připojuji se, Malta v žádném případě není arabskou zemí. A naznačit jim, aby odstranili tu sochu z Ramla Beach? Ti by Vás hnali...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sapin 05.09.2011 08:32
sapin 05.09.2011 08:31

to Dagmar:
Přibližně 98 procent obyvatelstva je římsko-katolické víry.
(http://www.imalta.cz/obyvatelstvo)

• Anonym (1)
Milada
21.08.2011 09:37 212.96.191.***
Re: jízdenky na Maltě  

Danuško, díky moc za vaše dotazy. Všechny odpovědi na ně se mě taky hodí. Na Maltu odlétáme 18.9. a pěkně se tady "bavím", jelikož s jazykem jsem na tom stejně jako vy a manžel ten je úplně mimo a to ještě letíme z Vídně s přestupem. Tak je otázka, zda tam vůbec dorazíme. V té době vy už budete úpná malťanka.
Pokud máte zájem napište na miladadedicova@klikni.cz. Dovolenou plnou zážitků vámm přeje Milada

danuska 26.06.2011 14:34

Ještě takovou otázečku ohledně vícedenní jízdenky.Platí na všechny autobusy.dvoučíslé i tříčíslé?Díky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dagmar
21.06.2011 17:32 46.33.96.***

Kdo se to ptá :-)? Holt je to arabská země. Krásné jsou vysoké útesy, na které z Řecka nejsme zvyklí. V Blue lagoon moře jak ve filmu pláž s L. Dic. Zajeli jsme tam mot. člunem a byly vlny, takže pořádný adrenalín, když se vlny převalovaly blízko nás. V Azur window mohutně duněl příboj, až se člověk i trochu bál brr :).Jak mají na Ramle na pláži na beton. podstavci sochu P. Marie, to se tam nehodí. Ve škole AJ Bels v Kercemu to bylo OK, hl. ředitelka je dobrá na výslovnost. A byla tam i legrace. Bye

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.06.2011 17:40 90.178.164.***

Dašenko jak bylo na Maltě

Dagmar
13.06.2011 21:52 46.33.96.***

To nevadí, my jsme si stejně zajeli z Victorie do všech nej zálivů stopem. Bus jsme vyzkoušeli 1x do Mgaru a zpět. Zatahání za provázek nás tam všechny pobavilo. Též jsem si musela cinknout. :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu