A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Jaké jsou ceny a kolik vymenit

24.09.2008 12:45:53 | Čuga
Dobry den, chtel bych se zeptat, jak je to na Malte s cenama.

Jedeme tam na dva tydny, mame polopenzi a nevime kolik vymenit. Zadne velke utraceni, spis pamatky, nejake to obcerstveni.

Dekuji za odpoved :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
k.m
11.03.2009 20:51 92.62.224.***
RE: Jaké jsou ceny a kolik vymenit  

No já byl na Maltě v roce 2001 a tento ostrov se mi vryl do paměti jako velmi drahý.

• Anonym (2)
Mesi
28.09.2008 10:08 77.78.89.***
Ceny  

Na Maltě jsem byli dvakrát a máme projetý celý ostrov a částečně i Gozo. Letos byl výhodný kurz, takže nákup v marketu vyšel přibližně na stejno, některé věci i levněji než u nás. Restaurace (jako v celé Evropě) jsou dražší - jídlo od 13 Eur výše, ale vynikající, pizza od 6 Eur - zatím nejlepší, jaké jsem kde v Evropě měl. Pití tak od Eura. Místní pivo Cisk je docela dobré. Autobusy jsou levné a dovezou vás všude. Od 47 Centů do myslím 1,2 Eur. Koupání skalnaté i písečné - všude doveze autobus. Taxi z letiště centrálně stanovené ceny (na letišti se prodává něco jako jízdenka), prý se lze i domluvit předem ohledně cestování po ostrově, ale autobus vás doveze téměř kamkoli. Strávili jsme tam poměrně dost času a snažili se toho co nejvíc projet. Rádi poradíme kam zajít, kde dobře vaří, přibližné ceny, pláže. Památky nás zajímají spíše okrajově. Naše zkušenosti a fotoalba jsou na webu MESIalbum (nelze zde vložit odkaz, ale google Mesialbum najde).
Nám se tam hodně líbilo

• Anonym (1)
MiraB
26.09.2008 14:55 80.85.96.***
RE: Jaké jsou ceny a kolik vymenit  

Ahoj. Co se tyce cen napr. jidla, kdyby si chtel jit na obed nebo na veceri, muzes se vejit do 15 Euro na osobu. Tzn. ze si das hlavni jidlo a nejaky pivko nebo vinko. Samozrejme jestli si chces dat obed i s predkrmem a dezertem jde to vys. Fastfoody jsou taky dostupny. Jestli budes chtit jit vecer do baru, je to trochu drazsi. Treba pul litr mistniho piva koupis treba i za 2,60 E. Koktaily jsou taky docela drahy. Urcite zajdi do Pacevillu. To je takovy mistni centrum zabavy. Jsou tady restaurace, disco, puby, salsa bar, muzes jit do kina... Co se tyce dopravy, taxiky nepouzivej, protoze vetsinou ani nemaji taxametr a na cene se s nim musis dohodnout predem. Ale napriklad bus stoji na vetsine ostrova 47 centu. Je to v jedny zone. Kdyz jedes na druhou stranu ostrova, je to o neco malo drazsi. Ale ne o moc. Co se tyce pamatek, moc ti neporadim, pac to neni salek meho caje :-D. Ale urcite zajed na Gozo,Comino, do Valletty, Mdiny... myslim ze je toho mnohem vic co tady muzes videt, ale ja taky neznam vsechno :-D
Doufam, ze jsem ti pomohl, kdyby si chtel vedet neco konkretniho, klidne napis...

• Anonym (2)
Čuga
24.09.2008 12:45 85.160.87.***
Jaké jsou ceny a kolik vymenit  

Dobry den, chtel bych se zeptat, jak je to na Malte s cenama.

Jedeme tam na dva tydny, mame polopenzi a nevime kolik vymenit. Zadne velke utraceni, spis pamatky, nejake to obcerstveni.

Dekuji za odpoved :)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu