A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Informace o práci

09.03.2011 12:30:41 | Sojdik
Sojdik
Zdravím, chtěl bych jen tímto poprosit, zda by mi někdo se zkušenostmi s touto zemí mohl poradit. Chtěl bych letět někdy v červnu na anglický kurz do St. Gulian a ke konci kurzu si najít práci, či nějakou brigádku. Jen bych se chtěl zeptat, jak těžko se zde hledá práce, a také kolik stojí základní věci, jako např. ubytování, strava (chleba atd.) a doprava mhd.
Děkuji předem za odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sojdik 10.03.2011 23:27
RE: RE: RE: RE: RE: Informace o práci  

Nevím, jak je malština těžká, v životě jsem ten jazyk neviděl ani neslyšel :) ... a copak neexistuje země, kde bych mohl žít, aniž bych byl "odpad"? ... přemýšlel jsem i o Kanadě, ale Malta mi přijde jednodušší

• Anonym (1)
Mesi
10.03.2011 17:55 77.78.84.***
RE: RE: RE: RE: Informace o práci  

Sehnat jinou práci než v restauraci je na vlastní pěst obtížné. Velmi často je vyžadována kromě angličtiny i maltština. A ruku na srdce, to je sakra těžký jazyk. Jiné práce lze sehnat přes agentury.
Další, co je dobré vědět je, že Malťané nemají příliš v lásce "přistěhovalce", bojí se, protože země je malinká a není jich moc. Nejlépe to poznáte při jednání s úřady. Vaše záležitost se většinou bude řešit i několikanásobně déle než kdyby ji podal Malťan.

Sojdik 10.03.2011 16:38
RE: RE: RE: Informace o práci  

Ano máte pravdu, už jsem prolistoval téměř všechno a našel toho opravdu hodně, ale děkuji za ochotu napsat :P ... ale nemohl jsem si nevšimnout toho, že jde jen o práce v restauraci, baru atd. a nikde není psáno o ničem jiném. To zde není možnost najít si lepší práci a jen "nepřežívat ze dne na den?

lasisi 10.03.2011 10:42
RE: RE: Informace o práci  

Myslím, že keby si si preštudoval celú diskuziu, získaš skoro všetky informácie, ktoré Ťa zaujímajú.

Mesi
09.03.2011 22:30 77.78.84.***
RE: Informace o práci  

Najít práci v restauraci by neměl být problém, často - hlavně v St. Julians a ve Sliemě hledají. Základní věci tu stojí podobně jako v ČR. Ubytování předpokládám, budete mít zajištěné společně s jazykovým kurzem, pokud ne, tak nabídek je celá řada, ale levné bude nejspíš mimo Sliemu a St. Julians.
Cena MHD je v 47c, 1,16 Eur pokud budete bydlet mimo hlavní aglomeraci. Další ceny máme uvedeny na stránkách MESIalbum (zde vlevo v "Zajímavé odkazy". Ceny tam jsou aktuální k polovině letošního února. Jsme schopni odpovědět na řadu dotazů přímo z první ruky.

• Anonym (1)
Mesi
09.03.2011 22:30 77.78.84.***
RE: Informace o práci  

Najít práci v restauraci by neměl být problém, často - hlavně v St. Julians a ve Sliemě hledají. Základní věci tu stojí podobně jako v ČR. Ubytování předpokládám, budete mít zajištěné společně s jazykovým kurzem, pokud ne, tak nabídek je celá řada, ale levné bude nejspíš mimo Sliemu a St. Julians.
Cena MHD je v 47c, 1,16 Eur pokud budete bydlet mimo hlavní aglomeraci. Další ceny máme uvedeny na stránkách MESIalbum (zde vlevo v "Zajímavé odkazy". Ceny tam jsou aktuální k polovině letošního února. Jsme schopni odpovědět na řadu dotazů přímo z první ruky.

Sojdik 09.03.2011 12:30
Informace o práci  

Zdravím, chtěl bych jen tímto poprosit, zda by mi někdo se zkušenostmi s touto zemí mohl poradit. Chtěl bych letět někdy v červnu na anglický kurz do St. Gulian a ke konci kurzu si najít práci, či nějakou brigádku. Jen bych se chtěl zeptat, jak těžko se zde hledá práce, a také kolik stojí základní věci, jako např. ubytování, strava (chleba atd.) a doprava mhd.
Děkuji předem za odpovědi :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu