A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Alexandra palace

09.07.2011 09:15:20 | danuska
danuska
Jedeme do tohoto hotelu od 14.9 2011 -21.9. 2011
Jede také někdo v tomto termínu?
Znáte někdo tento hotel?Recenze je jen jedna
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
danuska 15.07.2011 23:33
Re: Hotel Alexandra palace  

Máme jen snídani,takže nejsme závislí na hotelu a určitě nějakou restauračku navštívíme.

Mesi 15.07.2011 01:03

Co se týká jídla, na Maltě rozhodně strádat nebudete. V okolí Alexandra palace je tolik restaurací, že je nestihnete projít. Jen v oblasti promenády ve Sliemě a St. Julians je jich přes 380 :o)
Chuťově stavím jídlo na Maltě (hlavně v této oblasti) na první místo ze všech destinací, které jsme procestovali.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
danuska 14.07.2011 23:52

Díky moc začínám trénovat chodit pěšky.Ba ne fakt se na Maltu dost těším.
Prostě čekám něco jiného než na co jsem zvyklá .Jezdím hodně Turecko all incl a už mi to nějak nebaví.Hlavně to all incl.

Mesi 14.07.2011 18:17

Na trasách, kde se turisté vyskytnou jen zřídka, řidiči nehlásí, tam je potřeba se optat, kde zrovna jste. Na "turistických" trasách jako třeba na Golden Bay nebo směr Mellieha, někteří řidiči hlásí Bugibbu. Když uslyšíte něco jako AuraBudžibááá, tak jste na bus terminálu na rozhraní Qaury a Bugibby. Když pojedete do Valletty, tak nemusíte nic sledovat, protože Valletta je konečná. Vystoupit na zastávce nejblíže vašemu hotelu nebudete mít problém, protože ve směru od Valletty je to první zastávka po konci promenády a z druhé strany od Bugibby první zastávka po vjezdu do St. Julians (bus terminus St. Julians) a když ji prošvihnete, tak vystoupíte na další u parku v St. Julians a na hotel to budete mít přibližně stejně daleko.
Ve starých autobusech zataháte za provázek, v nových jsou tlačítka. Nedivte se, když vám ve městě nezastaví autobus směrem na Vallettu. Je to "dálkový" autobus a má dražší jízdné.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.07.2011 09:21 90.178.164.***

Díky moc a ještě takovej dotaz.Jelikož vůbec nevím co kde je ,tak nevím jaká je to stanice.řidič to hlásí nebo jak mám vystoupit,když si mám zazvonit,že chci vystoupit.No to bude zajímavý Díky

• Anonym (1)
Mesi 13.07.2011 18:50

Z hotelu se vydáte na bus terminál v St. Julians od hotelu nahoru do kopce cca 350 m. Autobusem jedoucím do Cirkewaa (trajekt na Gozo), tzn. č. 645 a vystoupíte v Mellieze (respektive pod Melliehou u hotelu Luna Holiday Complex. Pak můžete jít pěšky na kruháku u hotelu Seabank doleva, kousek po hlavní a pak ještě asi 700 m po místní komunikaci k pepkově vesnici. Platí se tam vstupné. Jezdí tam i autobus, ale já nevím jeho číslo. Když doma najdu jízdní řád, tak číslo pošlu. Ale jízdní řád bude nejspíš první věc, kterou si na Maltě koupíte. Šikovný malý stojí půl Eura.
Festu v Marse neznám, přibližně do půlky září probíhají slavnosti postupně ve většině měst. Často to obnáší vynášení svatého, průvod a ohňostroj.

• Anonym (1)
danuska 12.07.2011 23:54

Stránky jsou moc zajímavý a pěkný..Na pár info bych ráda napsala na profil,ale možná to někomu pomůže.Když chci jet na Pepkovu vesnici z Hotelu Alexandria jak?
Další bych se chtěla zeptat na Festu Sv Ftantiška, tuším 16.9. V Marsa jak to asi probíhá_.Klidně se rozpovídej na můj profil zprávou díky

Mesi 12.07.2011 22:25

Nejrychlejší je to do Pozzalla, to je asi 90 km a pluje tam velký katamarán (Virtu Ferries), takže to trvá pouze hodinu a půl. Zpáteční lístek pro jednu osobu vyjde na 98 EUR. Z Malty se konají zájezdy na Sicílii, ale cenu nevím, protože jsem se o ně nezajímal. Levnější je to do Catanie, to ale trvá 8,5 hodiny s Grimaldi Lines. Tam si ale nepamatuji cenu.
Na stránce kterou mám uvedenou v kontaktech na profilu mám nějaké informace

• Anonym (2)
danuska 12.07.2011 12:52

No to je škoda.Já zrovna koukám na cestu na Sicílii lodí.Nepřipadá to letos v uvahu,ale přesto mi to zajímá.Jak dlouho se pluje a jaká je asi cena lístku zpátečního bez auta nevíš?

Mesi 10.07.2011 17:39

Jo, to jsou standardní časy letů Air Malta. Podle časů máte přímý let ve 22:10 a zpět v 18:40. Na letišti v Praze se minete s mými rodiči, poletí za mnou právě tím letem 21.9. zpět na Maltu.
Já na Maltu dorazím ráno kolem osmé. Tentorkát totiž opět vyrazím autem :o)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu