A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

hostitelska rodina contra koleje

29.12.2010 08:18:29 | lenilein
lenilein
Ahoj všichni, chystám se na kurz angličtiny na Maltě a řeším ubytování. Jaké máte zkušenosti s bydlením u rodiny? Díky moc. PS: Byl jste nekdo na kurzu v únoru či březnu? Jaký bylo počasí?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nika
24.06.2013 10:41 109.81.197.***
Ubytování v soukromí na Maltě  

Dobrý den, hledám ubytování pro jednoho dospělého člověka v hostitelské rodině na Maltě bez výuky. Nemáte někdo kontakt na nějakou rodinu, která by tohle nabízela? Děkuji.

• Anonym (2)
Jakub Chvíla 10.01.2011 23:15
rodina  

Byl jsem ubytován v rodině ve Vallettě a byl jsem velmi spokojený. Cca 7 minut chůze od EASY School of languages. Malťani jsou jižané, takže s uklízením to není tak horký, ale jsou milí a pohostinní. Jestli chcete poznat Malťany - běžte do rodiny, jestli se chcete na Maltě naučit španělsky nebo italsky - běžte na školní rezidenci. PS. Většina Španělů a Italů neumí moc anglicky a tak se většinou zdržují při sobě a anglicky si s nima moc nepokecáte.

lasisi 04.01.2011 08:35
RE: RE: RE: RE: hostitelska rodina contra koleje  

Vrátila by som sa k druhej časti otázky. Február je najchladnejší mesiac na Malte. Brat bol v tom období v hostiteľskej rodine a sťažoval si na zimu-nekúrili. Ani stravou nebol nadšený! Ja som bola na Malte 4x v období máj až november a vtedy bolo počasie super!

• Anonym (2)
mirk@ 29.12.2010 15:29
RE: RE: RE: hostitelska rodina contra koleje  

Koupelny plne svabu jsem na Malte ve skolnich rezidencich jeste nevidela. Samozrejme se tam nejaky muze objevit, ale to klidne i v rodine, protoze na Malte jsou svabi temer vsude a bohuzel to nesouvisi jenom s cistotou. Pokud ti nevyhovuje standard cistoty v rodine nebo ve skolni rezidenci, vzdycky to muzes resit bud primo prostrednictvim skoly nebo taky prostrednictvim agentury, se kterou jedes. Hlavne stiznosti nikdy nenechavej az na konec pobytu, protoze pak s tim uz neni moc co udelat:)

• Anonym (4)
lenilein 29.12.2010 14:43
RE: RE: hostitelska rodina contra koleje  

diky Mirko. Jde mi hlavne o cistotu. Na koleji muze byt vetsi legrace, ale kdyz ctu nazory, zkusenosti a zpravy o koupelnach plnych svabu, tak to vidim spis na rodinu...Jen mam strach, aby to nebylo jeste horsi..

• Anonym (4)
mirk@ 29.12.2010 10:39
RE: hostitelska rodina contra koleje  

Ahoj, hostitelské rodiny i koleje mají své výhody i nevýhody. U rodiny většinou nevíš moc dopředu, kde se bude nacházet, takže to může být i trošku dál. Hostitelské rodiny většinou nabízejí stravu, která většinou ve školních rezidencích není, avšak potom nemůžeš v rodinách používat kuchyni pro vlastní potřeby, pokud se s rodinou nedomluvíš jinak. Taky se stalo, že známénmu řekli, že už spí, tak ať je neruší sprchováním tak pozdě. V rodině trošku poznáš malťany, ale v rezidenci se zase více zpřátelíš s ostatními studenty a máš větší svobodu. Pokud budeš chtít vědět víc nebo o tom pokecat, tak mi klidně napiš na icq 299 962 685:)

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
lenilein 29.12.2010 08:18
hostitelska rodina contra koleje  

Ahoj všichni, chystám se na kurz angličtiny na Maltě a řeším ubytování. Jaké máte zkušenosti s bydlením u rodiny? Díky moc. PS: Byl jste nekdo na kurzu v únoru či březnu? Jaký bylo počasí?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu