A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Dovolená

22.03.2008 13:02:54 | italiček
Dobrý den
Může mi někdo poradit jak je to s ubytováním na Maltě?Přiletím do městečka luqa.Byl tam někdo na dovolené a chce mi někdo poradit jak na tento ostrov a kde začít?Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
wakacje
25.08.2009 13:33 83.29.208.***
RE: Dovolená  

Na dovolené z Polské! Odlety z Krakova a Katovic. http://www.odlotowewakacje.com

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Mesi
11.08.2008 21:59 77.78.89.***
Ubytování  

Ubytování je tam plno téměř na každém kroku. Desítky hotelů, stovky apartmentů, dokonce i jeden oficiální kemp, ale ten je z ruky, pokud tam nejedete autem. My si celou cestu zajišťovali sami - jak letenky, tak ubytování na dvou různých místech.
Letos jsme tam byli podruhé, na konci června, abychom se vyhli největším parnům. I tak to bylo až až. Vysoké teploty a vlhkost, teplá voda, tísíce barů a restaurací.

• Anonym (2)
Mesi
01.05.2008 16:15 89.185.252.***
Sliema  

Byli jsme na Maltě loni autem a letos se tam chystáme znova letadlem. Naše zkušenosti a fotky jsou na www.mesialbum.wz.cz
V červenci přidáme i letošní dovolenou.

• Anonym (1)
Micheelle 11.04.2008 14:02
Malta  

Já jsem na Maltě na dovolené byla..Je to tak malinkatý ostrůvek,že když si půjčíte auto máte ho za dva dny proježděný křížem krážem..Určitě stojí za to navštívit Valettu,je to tam moc krásné,procházeli jsme tam různé památky-kostely,byly jsme i v "kině",kde se promítala historie Malty(možno poslouchat ze sluchátek v různých jazycích),jsou tam nádherné zahrady,výhled na moře..Pokud má někdo rád ryby může navštívit rybářský trh v rybářském městečku Marsaxlokk-krásný zážitek..Za vidění určitě stojí i ostrovy Gozo a Comino... :-) Tak doufám,že se na Maltě bude líbit! :-D

• Anonym (2)
italiček
22.03.2008 13:02 80.82.146.***
Dovolená  

Dobrý den
Může mi někdo poradit jak je to s ubytováním na Maltě?Přiletím do městečka luqa.Byl tam někdo na dovolené a chce mi někdo poradit jak na tento ostrov a kde začít?Děkuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu