A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Doporučte prosím hotel

13.06.2010 21:27:05 | lukino1
lukino1
Může mi někdo doporučit dobrý hotel na Maltě za rozumnou cenu? Vcelku se nám líbí např. Il Palazzin Hotel, Park Hotel, Santana hotel, Solana Hotel, Dolmen Resort Hotel či Sunflower. Moc díky za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Majka
08.06.2014 08:49 31.31.228.***
Il Palazzin  

Hotel se letos změnil ve staveniště...vedle se staví zřejmě nový hotel a právě se tam zbíječkou rozbíjí kamenné podloží a bagry to nakládají na náklaďáky. Jedou každý den od 7-17hod. V sobotu jen dopoledne. Při těch otřesech máte pocit, že vám v bazénu vypadne žaludek. ;-)Všude po chodbách jsou stopy bot, jak lidi roznáší jemný prach.

Mesi 19.11.2011 17:40
Re: Doporučte prosím hotel  

já myslím, že Plaza Regency je lepší než Alexandra. Ale uvidíte sami.
Rozhodně má lepší polohu.

danuska 17.11.2011 23:19

Ta jsem tu zase a máme objednaný hotel Plaza ve Sliema.Alexandra není špatný hotel,žádný komfort nehledám,tak na rok 2012 jsme zvolili hotel Plaza.
Nevím také co mě čeká,asi taky nic extra,ale nejezdím do stejných hotelů.Sliema je živá a rušná a to mě přitahuje,tak příští rok zase Malta přestože je tam prý nejhorší vzduch pro lidi co trpí průduškami a astmatem.Sdělila nám to delegátkaa co tam bydlí.Dejchá se mi stejně jako když jsem přijela z Krety,

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.10.2011 13:23 90.178.164.***

Vrátila jsem se z hotelu Alexandra Palace.Recenzi jsem poskytla a mohu doporučit kdo chce být v centru dění.I když je zařízení staré,tak učel splnil
a byla jsem spokojená.Živá lokalita,přesto hotelu nevadí a vyspíte se.

pe.ka 06.10.2011 08:53

Dobrý den. Poslal jsem Vám do profilu zprávičku.

danuska 01.09.2011 13:14
Re:  

Lenko tady jsi na Maltě trochu ti to ujelo na jinou destinaci.Musíš zvlášt na Turecko a Zvlášt na Tunisko tam najdeš moc rad a doporučení.
Přeji dobrou ruku ve výběru

• Anonym (1)
Lenka
31.08.2011 17:54 90.183.40.***

Zdravim,rada bych navstivila turecko,nebo egypt,muzete poradit???? Jaky hotel je nejlepsi a pokud mozno s toboganama.Predem moc dekuji.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
danuska 26.12.2010 10:32
RE: RE: Doporučte prosím hotel  

Objednali jsme si hotel Alexandra Palace.
Rozhodli jsme se navštívit Maltu a nějak si ji prohlédnout.Jedeme jen na týden.Rádi se také vykoupeme,ale ne že tam budeme ležet od rána do večera.Na to jedeme v červnu na Krétu.
Hotel je v St.Julians.Ještě to mohu změnit,ale nechceme nic drahého a cheme ve městě.Cena je 13000,- myslíte že je to dobré?Díky

x561
14.07.2010 13:53 195.11.1.***
RE: Doporučte prosím hotel  

My jsme si vybrali hotel Pergola v Mellieha Bay..

lasisi 12.07.2010 17:16
Doporučujem Dolmen  

Mám skúsenosti s dvojtýždňovým pobytom v hoteli Santana a dva razy po dva týždne v hoteli Dolmen.Ubytovanie je asi na rovnakej úrovni, čo sa týka izieb, ale Dolmen má záhradu s bazénmi a dokonca vlastný prístup k mori, čo nie je na Malte bežné. Santana má len bazénok na streche hotela. Jednoznačne doporučujem Dolmen. Pokiaľ chceš vedieť viac napíš mi na profil.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu