A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 15:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Ladacz 07.08.2015 16:03
Re: Češi a Slováci na Maltě  

Ahoj Stando,
budeme s rodinou v srpnu na Maltě.
Budeme rádi za každou upřesňující informaci o tomto ostrově , případně setkání.
S pozdravem Lada

Martina
22.05.2015 23:01 92.251.36.***

Ahoj Stando, my zijeme na Malte uz od zari. Muj manzel je kanadan a mame dva a pul rok stareho synka. Tez hledame pratele. Pokud by byl zajem napiste mi na ma.stra@seznam.cz

• Anonym (2)
Martina
22.05.2015 22:45 92.251.36.***
Re: Ceske rodiny na Malte  

Ahoj Zuzanko, jste jeste na Malte? Ja sem uplne zapomnela na tuto diskuzi a uplne nahodou teprve az ted v kvetnu sem zavitala na tuto stranku. Jsme na Malte pul roku, zacatky nejsou snadne, ale pocasi je skvele. Jestli jeste jste na Malte, prosim napis na muj email: martina.letterbox@live.ca

Neregistrovaný uživatel
17.05.2015 10:30 87.244.210.***

Ahoj, viem že tvoj inzerát je asi starý , našla som tvoj kontakt na internete. Ze vraj ziješ na Malte. Môžem sa ťa spýtať ako to tam je sprácou? Dá sa tam násjť solidná práca ( hladám v oblasti šport.-- pracujem ako trenerka na SR - robim aj skupinové hodiny bodyform a tak--) čiže nevieš mi poradiť či ako mozno sportová animatorka by som tam našla uplatennie.( a ak oje to platene? teda všeobecne?) Ja som bola pár krát na Mallorke pracovať a tam je normálna mzda taká uz s lepšou robotou okolo 1350 eur. na mesiac..tak ze či aj na Malte sa dá tolko zarobiť na mesiac? prosím veďel by si mi trošku niečo napísať..ak ano bola by som veľmi vdačná. SILVIA durisovasilvia@gmail.com

Inkrustacia
25.04.2015 09:50 46.227.171.***

ahoj, este si na malte? :-)

Marketa
31.03.2015 10:43 109.164.120.***
Re: comino  

poradite??...dcera odjizdi za pracina maltu potrebovala bych par informaci

pe.ka 09.03.2015 11:01
Re: comino  

Na Comino se můžete z Malty dostat jen lodí. A to buď organizovaně v rámci CD výletu nebo individuálně s nějakou zapůjčenou lodí. Nicméně všichni směřují do Modré laguny. Ono tam totiž v podstatě nic jiného není. Či-li moje rada je asi taková - zakoupit si výlet nebo si domluvit nějakou sólo plavbu. Obojí v přístavu ve Sliemě. Ze St. Julian se k přístavišti ve Sliemě dostanete bez problémů autobusem ve směru do Vallety.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Eliška
07.03.2015 10:39 194.228.13.***
comino  

Ahoj všem :-)
v červnu plánujeme jet s rodinou na do St. Juliana. Prosím, poradíte, jak se co nejlépe dostat na Comino? Auto si půjčovat nebudeme. Řízení vlevo není nic pro nás :-) Chtěli bychom jet autobusem a pak lodí, ale nevíme, jakým číslem autobusu? A kde se kupují lístky na loď? Jaké jsou časy odjedu a příjezdu lodí na Comino? Prosím Vás o radu a doporučení :-)
Děkuji moc, Eliška

Lukáš
05.03.2015 02:34 111.69.29.***

Ahoj plánuji jet na Maltu s kamarádem nekde na konci května byla by moznost nejaky prace a ubytovani tam ? Kdztak ho.net@seznam.cz budu rad za kazdou odpověd

Jakub1984 26.01.2015 14:19
info o Maltě  

Ahojte všichni Slováci a Češi žijící na Maltě.Přemýšlím se odstěhovat a zkusit nový život na Maltě. Mám zkušenosti již ze zahraničí po jednoroční zkušenosti z Holandska a po 5 letech z UK. Pokud by se někdo našel, kdo by byl ochotný mi poskytnout nějaké informace jak se na Maltě žije, ubytování,práce,úřady,lidé atd.. tak budu strašně moc vděčný... můj email je jakubvasicek@hotmail.com . Všem dopředu děkuju za nějaké info Jakub :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu