A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Standa
10.01.2015 02:08 193.165.75.***
Re: Češi a Slováci na Maltě  

Ahoj Všem, od června budeme natrvalo bydlet na Maltě a rádi poznáme nové přátele.
S manželkou nás čeká rekonstrukce domku a plánování rodiny :-). Manželka je místní a tak češi hovořící anglicky jí udělají radost a mě zas krásná čeština :-) :-)
Máme rádi přírodu a pohodový život. Určitě budeme podnikat výlety do ČR, kde máme chatu u rybníka, tak kdyby někdo chtěl někdy s námi ;-)
Písněte mail budeme se těšit.

Zuzka
06.01.2015 21:06 194.228.13.***
Re: Ceske rodiny na Malte  

Ahoj Marti, s manželem uvažujeme, že se na Maltu, po dobu mateřské, přestěhujeme. Mám dvě děti, rok a půl a pět měsíců. Moc ráda bych zůstala v kontaktu. Jak se vám tam žije?:-)

zdeněk
06.01.2015 14:30 77.48.70.***
Re: Češi a Slováci na Maltě  

Zdravím. letos se chystáme na maltu. Chtěli bychom projet maltu, ale ne autem, ale skútrem. Zle pronajmout v pohodě na maltě skútr a jak se pohybují ceny pronájmu.
Díky.

Roman
02.12.2014 11:59 193.85.236.***
Re: Malta  

Ahoj,
tak jak se ti na Maltě líbí? :) Sehnala si práci v pohodě?

Martina
03.09.2014 00:30 206.188.82.***
Ceske rodiny na Malte  

Ahoj, za mesic se stehujeme na Maltu se svym manzelem z Kanady ( on je kanadan) a s nasim malym synkem. Hledam na Malte nejkou ceskou rodinu nebo nejakou maminku s detma na povidani, chozeni na prochazky, navstevy a pripadne dalsi aktivity treba s detma atd..Jestli se nekdo najde a ma zajem, prosim napiste.

Eva Masopustova
06.08.2014 19:26 85.70.237.***
Malta  

Ahoj, mam dotaz... Rada bych jela v zari na Maltu pracovat. Minimalne na pul roku. Zajima me, jestli i v tomto mesici najdu bez problemu praci ? Pracuju jako servirka deset let. Ale klidne pujdu i na nadobi. Moje anglictina je mirne pokrocila. Myslite, ze mam sanci neco sehnat? Popripade kam se muzu obratit? Predem moc dekuji za odpovedi ;-)

petisgruss
05.08.2014 18:57 195.91.8.***
niaky partaci  

Caute.. chystam sa na buduci rok s kamaratkou na maltu ...na dlhsie
chystate sa aj vy niekto? Niaky partaci? Kupujem aj motorovy cln o zabavu postarane..... ak sa ozvite ..mail: pettoo777@gmail.com :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Romi
16.06.2014 07:51 195.178.92.***
Malta  

Ahoj, plánuji cestu na Maltu a chystám se odjet tak do měsíce... hledám spolucestující...v případě zájmu mě kontaktuj na romi.cz@email.cz :)

Majka
08.06.2014 08:22 31.31.228.***
Re: práce, zájmy, ubytko  

Máro, právě jsme se vrátili z Malty. Vím, že hledají výpomoc v jedné kavárně na Saint Paul Bay, ale, bohužel nevím jméno.Je to u hl. silnice na pobřeží blízko k Buggibě. Hned proti kavárně silnice stoupá do kopce a kavárnička, která má i sezení venku je jakoby schovaná pod tím kopcem.

Mára
06.06.2014 02:07 80.188.240.***
práce, zájmy, ubytko  

Ahoj 7.6. odlétám na Maltu. Letím sám, ubytko mám na měsíc zajištěné (Sundown court přímo centrum Sliemi) Budu si muset najít práci a v budoucnu i ubytko. Byl jsem skoro 2 roky v Londýně za barem. Kdyby jste někdo o něčem věděl budu rád za kontakty. Mail: markos14@seznam.cz

Ps: Kdy půjdem pařit ? :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu