A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Robert3000
21.04.2013 11:08 121.54.44.***
Re: Češi a Slováci na Maltě  

Neznáte někdo ESL jazykové pobyty? Pišou o nich třeba tady http://www.prakticky-zivot.cz/hobby/tiskove-zpravy/malta-spojte-relaxacni-dovolenou-s-kurzem-anglictiny

Rád bych jel, ale nejsem si jistý, jestli je to dobrý nápad. :-\

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
13.04.2013 20:11 78.133.32.***
Re: Ubytování Malta  

Ahoj,
Som na Malte nova a zhanam si aj s kamaratjou ubytko ASAP.je toto este volne?mozes mi prosim Ta poslat SMS ,kedze mam dost limitovany pristup na net?moje cislo 99949600
Dakujem
Livia

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Simča
10.04.2013 16:28 178.40.83.***

Ahojte niekto Bugibba/Qawra a hladá spolubývajúcu? :) resp.vie o nejakom dobrom prenájme? :) nemam chut riešit agentury :) diki moc,kdyby neco tak mona.paky@gmail.com dik :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Markéta
19.03.2013 12:38 88.203.19.***
Ubytování Malta  

Ahoj, nabízím velký pokoj s vlastní koupelnou a wc. Nachází se ve Swieqi. Pokoj má dvě postele, ale určitě by se daly sehnat další. Je vybaven nábytkem (skříně, židle...). Kuchyň je ohromná a je společná s dvěma pokoji. V baráku jsou dvě další místnosti (obývak, jídelna), v dalším patře je prádelna a přístup na střechu, kde se můžete opalovat, dělat party nebo barbeque. Cena je 400EUR za měsíc, v ceně je elektrika, voda, a WIFI!! 100EUR depozit za osobu!

Do centra je to 5-10minut pěšky. A dvě minuty od baráku máte potraviny, řeznictví, pekařství, kadeřnictví atd. Práce je tu hodně.. My s kamarádkou bohoužel musíme odjet zpět do ČR, z osobních důvodů, tak by nám to moc pomohlo.

Pokoj bude volný koncem března. Podmínkou je: ubytování min. na dva měsíce.

Ozvěte se prosím na: makula.tuty@seznam.cz

• Anonym (2)
  • Anonym (23)
Yogi
15.01.2013 11:29 213.165.168.***
Facebook  

Ahoj vsichni... Na facebooku najdete skupinu i stranku 'Cesi a Slovaci na Malte', tam najdete hromadu lidi co radi pomuzou a taky spoustu dalsich informaci...

• Anonym (2)
  • Anonym (5)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Diana
04.01.2013 13:46 37.188.196.***
Re: Kamoska  

Ahoj som rada že som nasla tvoj príspevok (((clap))) chystame sa na maltu aj s manželom a synom. Môžme sa spojiť cez email?dianabacova@centrum.sk
Dakujem

• Anonym (8)
  • Anonym (2)
alena
30.11.2012 15:16 46.150.223.***
Re: info  

Ahoj som Slovacka a chcem sa spytat ako sa dosta pracovat na Maltu aj s rodinou,,dakujem

• Anonym (7)
  • Anonym (5)
Mojda
13.09.2012 17:10 95.173.196.***

Ahoj Martine,právě jsem přečetl Tvou výzvu ke kontaktu. Připlujeme na Maltu na jachtě
do Valety z 23.9. na 24.9. z Reggia di Kalabria. V oblasti Valety jsou asi čtyři maríny.
Pokud bys mohl zjistit, která by byla pro nás vhodná z hlediska volných stání pro
14 metrů dlouhou jachtu a také ceny za stání, byli bychom Ti vděčni a rádi Tě přivítali
na naší jachtě. Je nás osm jachtařů. Moje adresa: mojdaspk@seznam.cz. Ahoj Mojda.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
thaalia 04.09.2012 13:10

ahojky, hledám v pohodě kamarádku která by chtěla cestovat za prací na Maltu. Mám kontakty takže pokud se tu najde člověk který by rád jel tak ať se ozve, podrobné info napíšu v emailu. thaalia a jsem na seznamu

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.08.2012 22:39 92.62.224.***

Ahoj Martine,

letos jsem dokončila jazykovou školu a chci jet na Maltu pracovat.
Bohužel sehnat práci je pro mě težší než jsem čekala.
Jenom kdybys věděl o někom, kdo by potřeboval masérku, pokojskou nebo servírku budu ráda za každou informaci.
můj mail: d.sokolikova@seznam.cz

Předem děkuji.
Sokolíková Dagmar

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu