A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 15:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
alexafonka 01.07.2009 18:09
RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Ahoj Míro,
uvažuji také, že bych odletěla na Maltu pracovat. Myslíš, že bych se tam mohla uchytit, když neumím aj? Chtěla bych tam letět, abych se samozřejmě aj naučila. Mohla bych tě prosím poprosit o nějaké rady nebo zkušennosti. Děkuji ti moc. ála ;-)

Jana_tele
20.06.2009 15:10 90.176.159.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Dobrý den, já vím, že to sem do tohohle tématu nepatří, ale chtěla bych se zeptat, jestli se na maltě prodává anglická literatura :-) (je mně jasné že asi ano, ale chtěla bych se ujistit) Jinak děkuju předem za odpověď

_Miro_ 10.06.2009 14:19
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Hanko, ono strasne zalezi na tom, co chces delat. Vsichni lidi co chteji jit na Maltu si musi uvedomit, ze jedou do statu, ktery je velky asi jako Praha. To znamena ze pracovni trh je tady strasne maly, a aby si se nejak uplatnila, musis umet neco, co tady moc lidi neumi. Od nas je tady hodne doktoru, sestricek, ITaku, par lidi dela v igamingu a zbytek jsou vsechno lidi co delaji v barech. Nechci te nijak odmlouvat, ale hrne se sem hodne lisi a potom jsou zbytecne sklamani.

Hana Stareckova 10.06.2009 13:02
RE: RE: RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Ahoj Mirku to by bylo fajn kdyby jsi se zeptal na toho pejska to bych ti byla moc vdecna.
Na krizi jsem se ptala z duvodu toho, ze me krize pripravila o praci a uz 4 mesice mam problem si nejakou naijt. Mam zkusenosti ve skladu, obchode a taky administrative, anglicky si ymslim, ze mluvim a pisi dobre, ale ani to nestaci. Tady je ta krize opravdu citit dost.

_Miro_ 10.06.2009 11:28
RE: RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Ahoj Hanko,
Hafana si muzes vzit urcite. Vim ze jedni znamy z Cech ho tady maji taky. Ale rikali ze teda ta procedura byla docela nadlouho. Nevim vic, ale muzu zjistit, jestli chces. Co se tyce krize... nevim jak to uplne myslis. Ja delam pro jazykovou skolu v obchodnim oddeleni a my jsme to pocitili. Jak sjou na tom ostatni... nevim.

Hana Stareckova 09.06.2009 14:44

Ahoj Mirku chtela jsem se zeptat zda nevíš něco o tom jak je to s přepravou zvířat na Maltu?, S manželem jsme už tři roky v Irsku, ale chceme odsud nekam do teplejších kraju :-) , ale mame pejska. Má všechno chip, očkování i passport. Jo a taky jsem se chtěla zeptat jak je to s krizi u vás postihla vas nějak?? Diky moc za odpověď Hanka

sasule
07.06.2009 20:34 84.16.112.***

ahoj :-) chtěla bych se Tě, Miro, zeptat, jak snadno se dá na Maltě sehnat práce? letím tam za cca tři týdny a práce mi tam jaksi bouchla..můj e-mail je sarka.rousova a je na seznamu.. Jestli s emi ozveš, budu vážně moc ráda, každá rada dobrá.. děkuju moc, Šárka :-)

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

_Miro_ 01.06.2009 11:06
RE: RE: Prace na Malte... ?  

Ahoj aries,
Myslim ze praci si najdes. At uz jako maserka v nejakem hotelu, nebo barmanka. Prace je tady relativne dost. Kdyz chces vedet vic, napis mi soukromou zpravu a dej mi nejaky email na tebe, nebo skype.

Tomas TV
31.05.2009 22:04 88.103.10.***
RE: Pozdrav  

Alice,
jestli chceš, mohu ti též poslat nějaké informace. Nejlíp když mi pošleš mail na moji adresu.

Zdraví Tomas

aries 30.05.2009 15:59
RE: Prace na Malte... ?  

Ahojky všem! Míro, psal jsi sem v září 2008, že si sháníš práci, a tak se tě chci zeptat, jestli jsi s tím měl nějaké větší obtíže a co se ti nakonec poštěstilo? Já jsem byla na Maltě taky loni v září, a to na měsíc skrz angličtinu - v ESE School v St. Julians. Tak třeba jsme se potkali a ani o tom nevíme ;-) Nadchlo mě to tam, fakt že jo, a tak bych se tam ráda vrátila, ale tentokrát i pracovně, alespoň na nějakou dobu. Mám rekvalifikační masérský kurz a k tomu několik doplňkových, a tak bych doufala v uplatnění v nějakém hotelu, co myslíš, byla by šance? Taky mám barmanský kurz na míchání drinků alko i nealko, ale jsem bez praxe, tak bych nebyla žádný rychlík :-? Možná udělat si kurzík krupiéra a poptat se v tamním casinu :-P A přes zimu je to tam s prací asi bída, co? Teď si musím hlavně něco vydělat tady v ČR, protože prašulky došly, ale v srpnu už bych tam ráda byla. Tak díky za info a mějte se všichni fajně a užívejte si 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu