A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 15:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mona
30.01.2012 21:45 88.101.209.***
Re: Aj+práce  

ahooj taky bych ráda někam za prací aa taková Malta je myslím ideál,našla jsem i agenturu která by práci zprostředkovala má i dobré recenze prostaff.sk ...tak se kdyžtak ozvi zatim se měj
handrychovamonika@seznam.cz

• Anonym (1)
TripEH
26.01.2012 12:52 90.176.2.***
Aj+práce  

Zdravim! Mam v plánu jet na Maltu, nejdříve studovat Aj a pak si najít práci. Našla jsem pár agentur s výhodnýma balíčkama a s kladnýma referencema. :-) Nechci jet ale sama, takže jestli se najde holčina se stejnými plány budu ráda, když se mi ozve na TripEH@seznam.cz

• Anonym (2)
niky81 13.01.2012 14:11
Re: Ubytování  

ahojky, taky planuju cestu na Maltu, mohli bysme se domluvit, kdyztak dej vedit :)

niky81 04.01.2012 13:05
jazykový kurz a práce na Maltě  

ahoj, nenajde se tu nějaká fajn holčina která má v plánu jet na Maltu na delší jazykový kurz a potom tam zůstat a najít si tam práci? Hledám někoho se stejnýma plánama. Prosím pište jen vázní zajemci! Jsem na mailu nikyK@seznam.cz

• Anonym (1)
niky81 04.01.2012 12:57
Re: Češi a Slováci na Maltě  

ahojky, taky mam zajem vycestovat na Maltu, uz jsi tam jela nebo teprve pojede? Budu rada kdyz se ozves. Verca

• Anonym (1)
niky81 04.01.2012 12:53
kurz jazykový a poté práce  

ahoj, nenajde se tu nějaká fajn holčina která má v plánu jet na Maltu na delší jazykový kurz a potom tam zůstat a najít si tam práci?
Prosím pište jen vázní zajemci!

• Anonym (1)
Marketa
26.12.2011 21:04 81.30.243.***
Práce na Maltě  

Ahojte,
chystáme se také na Maltu za prací. Nevíte náhodou přes jakou agenturu bychom mohli zprostředkovat práci? Jaké máte zkušenosti? Naše angličtina je totiž na základní úrovni.
Děkuji za odpověď
Markéta
mjandlovam@seznam.cz

• Anonym (2)
mansi 18.12.2011 14:54
Re: Ubytování  

Ahojky, já jsem na Maltě studovala přes 2 měsíce a plánuji se v únoru vrátit za prací.. V jaké lokalitě budete?

• Anonym (1)
Aneta
01.11.2011 09:52 78.128.180.***
Ubytování  

Ahoj,s kamarádkou jedem od února na Maltu (přes Erasmus)...ale ubytování se nám moc nezdá. tak bych se ráda zeptala,jestli někdo o něčem do budoucna nevíte. Stačí nám samozřejmě jeden pokoj :-) dík,aneta.mistrova@gmail.com

Anet
30.09.2011 20:13 46.64.71.***
Re: Češi a Slováci na Maltě  

Ahoj Martine :-) mozna uz jdu trosku s krizkem po funuse, ale jestli mas porad tenhle email, treba by jsi mi dokazal poradit. Premyslim, ze bych zkusila jet na Maltu za praci. Byla bych ti moc vdecna, kdybys mi mohl dat nejake info :-[ Anet

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu