A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 15:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirk@ 09.09.2009 12:41
RE: Bydlení na Maltě  

Ahoj, jeden muj znamy tady myslim hleda nejakeho spolubydliciho, tak se ho zeptam... nabidek na shared flats je tady celkem dost... jestli chces, nechej mi tady na orbionu zpravu.

jupinka
11.09.2009 23:05 88.83.174.***
RE: RE: Bydlení na Maltě  

Ahoj Mirko, nemůžu Vás sehnat na emailu už od čtvrtka, zkusila jsem i firemni mail v AJ, ale zatím žádná odpověd. V neděli 13.9.2009 na Maltu s Censu letím, mám nějaké otázky. Můžete mi prosím odpovědět?

mirk@ 14.09.2009 10:52
RE: RE: RE: Bydlení na Maltě  

Prominte, uz je snad vse v poradku. Tuto zpravu na orbionu jsem si precetla az dnes, jelikoz byla diskuze nekolik dni mimo provoz. Preju prijemny pobyt Vam i Vasi rodine:)

Stano
15.09.2009 23:47 78.133.72.***
RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

ahoj Miska, este si na Malte? Napis mi na skype stanleyirlmt

ka-rollinka 27.09.2009 23:12
Malta  

Ahoj:-)
Na konci rijna jedu zpet na Maltu.. a chystam se tam zustat uz delsi dobu...Mam tam pritele ktery pristi tyden dorazi sem a pak letime zpet tam spolu:-)
Sice uz tam par kamaradek mam:-) ale urco by bylo fajn obcas zajit na kafco pokec s nakou ceskou nebo slovenskou babou:-)
Takze jsem se chtela zeptat jestli tam nektera zvas bydli:-) a nechtela si tam obcas zajit na pokec:-)

• Anonym (1)
eva-eva 01.10.2009 13:57
RE: Malta  

Ahoj, pokud tak se mi napiš na e-mail.Eva

mimato
08.10.2009 21:46 217.22.176.***

Chodim na Maltu uz 3 roky, ale este sa mi nestalo, ze stretnem nejakeho slovaka alebo cecha len tak v bare. Teraz som tu este 2 mesiace. Tak ked ma niekto chut ist von... email
Majo

radibacon 09.10.2009 16:36

Čau Karolinko, nechtela bys v ramci tveho pobytu na malte odsvedcit svatbu jedne moravande, ktera se rozhodla vzit si prazaka? zijeme v cechach, ale chtela jsem se zbavit rodicu a opruzu okolo "domaci" svatby, tak jsem ukecala meho draheho ke svatbe v zahranici. Mame to 28/10 ve vallette - nevime presne kde, to si upresnime asi az kolem 26/10. Jde nam jen o odsvedceni (potrebujeme,aby svedkum bylo +18 a meli s sebou pasy). Pozveme vas na obed a mate u nas flašku slivky!
Diky predem za jakoukoliv odpoved pripadne tip, kdyby se vam nechtelo nebo jste nemohli. Radana+Pavel

radibacon 09.10.2009 16:37

Čau Karolinko, nechtela bys v ramci tveho pobytu na malte odsvedcit svatbu jedne moravande, ktera se rozhodla vzit si prazaka? zijeme v cechach, ale chtela jsem se zbavit rodicu a opruzu okolo "domaci" svatby, tak jsem ukecala meho draheho ke svatbe v zahranici. Mame to 28/10 ve vallette - nevime presne kde, to si upresnime asi az kolem 26/10. Jde nam jen o odsvedceni (potrebujeme,aby svedkum bylo +18 a meli s sebou pasy). Pozveme vas na obed a mate u nas flašku slivky!
Diky predem za jakoukoliv odpoved pripadne tip, kdyby se vam nechtelo nebo jste nemohli. Radana+Pavel

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu