A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Smarties 28.01.2009 00:09
RE: Češi a Slováci na Maltě  

Ahojte, ja žijem na Malte rok a 7mes. a poznám tu akurát jednu češku : )
Keď ste tu viacerí a ak chcete sa sa mi ozvyte na skype swtsmarties :)
Budem rada, pa.

lienok 03.02.2009 09:25
ubytko  

Ahojte,

ak niekto prave zhana ubytko na Malte, St Julians - Balluta (skoro Sliema). Odchadzam z Malty a tak k dispozicii je 1izb byt, starsi ale velmi pekny. Ma aj balkon a kusok sieview. Zlata pani co to vlastni, aj susedia. Slusni, bezpecni :) ja som tu byvala viac nez rok a spokojnost, hoci ma to svoje muchy. viac osobne.
Cena: 350eur + 50energie, kontakt: 99066933

Nati 03.02.2009 09:26
RE: práce na malte  

>práce na malte
dobrý den, chystáme se na půl roční pobyt na maltě, manžel pracovně já s dětma.Je možné si s Vámi o tom trošku popovídat,podmínky práce, živ.prostředí…
díky zdraví Eva
>

mozes mi napisat
N.

lienok 03.02.2009 09:40
RE: ubytko  

neviem zistit ako sa da editovat ten prispevok :( .. Len updatujem mobil info: +356 9906 6933

Alice Reiterová
08.02.2009 23:51 88.146.207.***
Pozdrav  

Ahoj Martine,tak ty uz tam jsi pres rok? No my se na Maltu chystame v lete..Chceme tam byt pres cele prazdniny a pracovat a pak cestovat...Mohl bys mi prosim napsat par informaci,jak je to tam s praci? Dekuji moc a budu se tesit na tvou odpoved..Alice

• Anonym (1)
Martin_Malta 11.02.2009 08:54
RE: Pozdrav  

Ahoj Alice,
ted to budou uz dva roky na Malte :-) urcite rad poradim, asi by bylo nejlepsi napsat na skype: martinbasl nebo na muj email. ;-)

Martin

Martin_Malta 11.02.2009 09:03
odpovedi  

Jeste jednou se omlouvam vsem, kterym jsem doposud neodpovedel. Pokud se chystate na Maltu a budete chtit s cimkoliv poradit, tak mi napiste na na skype: martinbasl nebo na email.

Martin

• Anonym (1)
eva-eva 17.02.2009 22:27
RE: RE: Malta  

Ahoj, našla jsem že se tě někdo ptá na práci lékaře na maltě. Za měsíc tam odjíždíme pracovat nemáš na někohpo kontakt?Díky eva

Aneta Dušová
30.03.2009 02:04 194.108.126.***
Malta  

Ahoj četla jsem tvůj příspěvek a ráda bych se s tebou zkontaktovala, protože začátkem května odlítám na Maltu a byla bych moc ráda, kdybych jsi se mi ozval. Aneta

• Anonym (1)
jaro753
31.03.2009 21:03 84.47.109.***
jaro753 malta  

ja moja mama a jej frajer zijeme na malte 6 rokov je totu super ja chodim este na slovensko studovat ale za rok sa tam uz aj prestahujem, ja poznam osobne asi 5 slovakov a cechov na malte ale chodia tam len cez leto pracovat lebo zime tu skapal pes. My bivame ale na goze v meste sannat je totu kludnejsie ako na malte ked chcete sa mozete hocico spitat

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu