A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jupinka
11.09.2009 23:05 88.83.174.***
RE: RE: Bydlení na Maltě  

Ahoj Mirko, nemůžu Vás sehnat na emailu už od čtvrtka, zkusila jsem i firemni mail v AJ, ale zatím žádná odpověd. V neděli 13.9.2009 na Maltu s Censu letím, mám nějaké otázky. Můžete mi prosím odpovědět?

mirk@ 09.09.2009 12:41
RE: Bydlení na Maltě  

Ahoj, jeden muj znamy tady myslim hleda nejakeho spolubydliciho, tak se ho zeptam... nabidek na shared flats je tady celkem dost... jestli chces, nechej mi tady na orbionu zpravu.

DanZeman 08.09.2009 17:22
Bydlení na Maltě  

Ahoj lidičky! 27.9.09 přilétám na Maltu a budu tam studovat až do června. Kolej je dost drahá, na to že člověk sdílí pokoj, tak hledám ubytování. Kdyby jste někdo o nějakém věděl, nebo poradil kde hledat, budu rád. Předem díky! Dan

aries 07.09.2009 18:21
RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

Ahojky, tak bych se tě chtěla zeptat, jakým způsobem sis našla práci v maltské rodině a co vlastně děláš? Kdyžtak mi hoď odpověď do tématu "práce na Maltě", dík. Jj, loni v tuhle dobu jsem tam taky pobývala 8-)

milan1 06.09.2009 11:51
: Prace na Malte... ?  

zdravim hledam taky neco na malte chci se optat domluvim se tam treba spanelsky dik

Miška16
12.07.2009 15:03 213.180.53.***
RE: RE: Prace na Malte... ?  

23.7.09 odlétám na Maltu za prací. Budu pracovat v rodině. Ráda bych po práci s někým pokecala a možná i zašla za zábavou. Pokud máte někdo zájem a chtěl byste se mnou pokecat ozvěte se prosím?
605 002 989

alexafonka 02.07.2009 17:15

Díky moc míro. Určitě se ozvu, pokud tam opravdu vyrazím. :-)

_Miro_ 02.07.2009 08:55
RE: Prace na Malte... ?  

Neni problem si vzit notebook. Je tady hromada mist ktere maji free wifi... jako napriklad nejake kavarny, King Burger, McDonald a pod. A muzes si notebook i vzit do kavarny. Je to jenom na tobe...

alexafonka 01.07.2009 22:51

díky míro za rady.pokud tam pojedu, určitě se ozvu. Chtěla jsem se tě ještě zeptat jak je to tam s wifi připojením, jestli se vyplatí si sebou vzít laptop a nebo je lepší zajít někam do kavárny. díky moc ála

;-)

_Miro_ 01.07.2009 21:35
RE: Prace na Malte... ?  

Ahoj Jano... ani nevim jestli ti mam odpovidat na tvuj dotaz... :-D
Ano, prodava se tady anglicka literatura... ;-)

Alo, popravde nevim co by jsi na Malte delala bez anglictiny. Ale mozna najdes v baru neco jako sber sklenic a podobne... ale bez zaruky. Ono bez jazyka je to tady asi fakt tezky.

Jenom chci znovu upozornit vsechny co sem chteji prijet za praci. Malta je krasny ostrov, uzijete si tady spoustu zabavy, ale najit si dobrou praci opravdu neni jednoduche...
Kazdopadne kdyz se rozhodnete prijet, dejte vedet... a zajdem na pivko... hehe

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu