A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 15:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ka-rollinka 24.10.2009 22:00
RE: RE: Malta  

Radibacon: ahoj no pro me by to nebyl problem ale ja doletim az 30:-(( pred dvema dny jsem se vratila z egypta tak se mi to trosku posunulo..takze to asi neztihnu takze se moc omlouvam......:-(

Ruru1
13.10.2009 15:32 80.71.54.***
RE: RE: Malta  

A kde si na Malte? ja jsem ve Slieme na Aj a je tady mozne potkat i cechy nebo slovaky:-)

radibacon 09.10.2009 16:37
RE: Malta  

Čau Karolinko, nechtela bys v ramci tveho pobytu na malte odsvedcit svatbu jedne moravande, ktera se rozhodla vzit si prazaka? zijeme v cechach, ale chtela jsem se zbavit rodicu a opruzu okolo "domaci" svatby, tak jsem ukecala meho draheho ke svatbe v zahranici. Mame to 28/10 ve vallette - nevime presne kde, to si upresnime asi az kolem 26/10. Jde nam jen o odsvedceni (potrebujeme,aby svedkum bylo +18 a meli s sebou pasy). Pozveme vas na obed a mate u nas flašku slivky!
Diky predem za jakoukoliv odpoved pripadne tip, kdyby se vam nechtelo nebo jste nemohli. Radana+Pavel

radibacon 09.10.2009 16:36

Čau Karolinko, nechtela bys v ramci tveho pobytu na malte odsvedcit svatbu jedne moravande, ktera se rozhodla vzit si prazaka? zijeme v cechach, ale chtela jsem se zbavit rodicu a opruzu okolo "domaci" svatby, tak jsem ukecala meho draheho ke svatbe v zahranici. Mame to 28/10 ve vallette - nevime presne kde, to si upresnime asi az kolem 26/10. Jde nam jen o odsvedceni (potrebujeme,aby svedkum bylo +18 a meli s sebou pasy). Pozveme vas na obed a mate u nas flašku slivky!
Diky predem za jakoukoliv odpoved pripadne tip, kdyby se vam nechtelo nebo jste nemohli. Radana+Pavel

mimato
08.10.2009 21:46 217.22.176.***

Chodim na Maltu uz 3 roky, ale este sa mi nestalo, ze stretnem nejakeho slovaka alebo cecha len tak v bare. Teraz som tu este 2 mesiace. Tak ked ma niekto chut ist von... email
Majo

eva-eva 01.10.2009 13:57

Ahoj, pokud tak se mi napiš na e-mail.Eva

ka-rollinka 27.09.2009 23:12
Malta  

Ahoj:-)
Na konci rijna jedu zpet na Maltu.. a chystam se tam zustat uz delsi dobu...Mam tam pritele ktery pristi tyden dorazi sem a pak letime zpet tam spolu:-)
Sice uz tam par kamaradek mam:-) ale urco by bylo fajn obcas zajit na kafco pokec s nakou ceskou nebo slovenskou babou:-)
Takze jsem se chtela zeptat jestli tam nektera zvas bydli:-) a nechtela si tam obcas zajit na pokec:-)

• Anonym (1)
Stano
15.09.2009 23:47 78.133.72.***
RE: RE: RE: Prace na Malte... ?  

ahoj Miska, este si na Malte? Napis mi na skype stanleyirlmt

mirk@ 14.09.2009 10:52
RE: RE: RE: Bydlení na Maltě  

Prominte, uz je snad vse v poradku. Tuto zpravu na orbionu jsem si precetla az dnes, jelikoz byla diskuze nekolik dni mimo provoz. Preju prijemny pobyt Vam i Vasi rodine:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu