A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sarka.I
31.05.2010 10:09 217.37.147.***
Prace na Malte  

Ahoj Martine,

doufam, ze te nebudu moc otravovat,
chtela bych se zeptat jen zeptat, jak je to s praci na Malte. Momentalne ziju 6tym rokem v Anglii a pracuji na letisti Heathrow jako export/import agent, chtela bych se te zeptat jak velka je moznost ziskat praci v tomto oboru? Jestli muzes tak mi prosim te pisni na
Predem moc diky
Sarka

• Anonym (2)
Eva Lankočí
20.04.2010 14:16 90.183.77.***
RE: RE: Rada  

Ahoj Martine, 26.4. jedu na dva týdny na Maltu. Pracuju v České televizi Ostrava jako redaktorka a tento pobyt je takový pracovně studijní. Myslíš, že by bylo možné s tebou a dalšími Čechy nebo Slováky natočit reportáž, o tom, proč jste na Maltě, jak jste se tam vlastně dostali, jakou práci tam děláte? Byla bych moc ráda, kdyby to klaplo. Jestli můžeš, ozvi se mi, prosím na 00420732 703 254 Předem díky. Eva

theressa
11.04.2010 14:23 213.220.201.***
RE: RE: Malta  

Ahoj Radano,
je to sice od tveho prispevku pul roku, ale musim se te zeptat. Prave s pritelem premyslime nad mistem nasi svatby. Na Malte jsem nejaky cas travila a okouzlila me tak, ze uvazujeme o svatbe prave tady - mimo jine i ze stejnych duvodu jako ty :-) Zatim se mi nedari najit ohledne oddavani na Malte vubec nic a popravde ani nevim, na jaky urad apod. se obratit. Nemohla bys mi prosim poradit, pripadne me nasmerovat :-) Budu vděčná za každou radu. P.S.: Svatba ve Vallette musela byt desne romanticka! Nadherny mesto...

Mihu
15.03.2010 23:44 89.204.228.***
RE: RE: Rada  

Diky moc, uz jsem si te ulozila ;) To co jsem zatim nasla na netu me taky zrovna moc neuspokojilo (nebo jen holt nevim kde hledat) ale stopro to tam nevypada tak jednoduchy jak tady v Irsku. Jeste jednou diky moc za odpoved ;).

PS; No jestly je to tam takhle se vsim jako s tim napisem....tak to teda nevim, nevim..... ;)

Martin_Malta 15.03.2010 10:14
RE: Rada  

Ahoj Miso,
najit praci na Malte neni nic jednoducheho, pokud nehledas vylozene sezonni praci. Zkus mi napsat na skype (martinbasl) nebo na email - co presne hledas a jakou mas predstavu :-)

Martin

PS: prikladam obrazek ze serveru onlyinmalta.com - vsem vrele doporucuji :-) Na obrazku muzete videt, jak to vypada, kdyz chce Maltan napsat na silnici STOP a pak si to rozmysli na SLOW :-D

Mihu
14.03.2010 22:56 89.204.241.***
Rada  

Cauky Martine! Mam na tebe prosbicku. Mohl by jsi mi dat nejaky rady jak je to s praci na malte? Ted jsme v Irsku, ale radi by jsme zmenili klima. V lete to tam chceme jet zkouknout a pak by jsme se tam radi prestehovali. Predem Ti moc dekuji ;o), Michala...

• Anonym (1)
Martin_Malta 13.03.2010 09:17
RE: ahoj  

Ahoj Mirku,
pracuju tu jako marketingovy zastupce pro cesky trh u jedne mezinarodni spolecnosti. Kdyztak mi napis na email, co by te presne zajimalo ze zivota na Malte :-)

Martin

Martin_Malta 13.03.2010 09:15
RE: ahoj  

Ahoj Honzo,
fotbal jsem nehral uz pomerne dost dlouho. Hraju tu pravidelne tenis a badminton, tak jestli se chces pridat, napis mi zpravu a muzeme se domluvit.

Martin

pragueboy
19.02.2010 13:12 83.208.163.***
ahoj  

Ahoj,
kde na maltě bydlíš ? hledám někoho kdo by se k nám přidal a zahrál si fotbal.
Čau,
Honza

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu