A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Češi a Slováci na Maltě

17.07.2008 14:57:28 | Martin_Malta
Martin_Malta
Žiju a pracuju na Maltě již přes rok, bohužel jsem zatím nepotkal mnoho Čechů nebo Slováků, kteří zde pracují a rádi vyrazí někam za sportem. Pokud se tedy chystáte vyrazit na Maltu nebo tu již jste, neváhejte mi napsat na email :-)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
myiska
11.04.2011 16:38 195.47.13.***
RE: RE: RE: Malta  

To markyyy: nakonec změna, mohla bych odjet určitě také již dříve, stánice se okládají :-) Takže říkáš, v tom květnu není problém hledat práci, jo. Máš v plánu cestovat sama nebo bereš někoho do party? Kdyžtak se ozvi na ICQ 331876149

• Anonym (1)
markyyy
10.04.2011 10:39 93.91.151.***
RE: RE: RE: Reaching Malta soon  

petře a kde bydliš a pracuješ?mužeme se viděšt hned 25,5,jen cop přijedu

• Anonym (1)
markyyy
10.04.2011 10:37 93.91.151.***
RE: RE: Malta  

to je dost pozdě podle mě v červnu. mam tam kamaradku a rika ze nejlepčí je hledat práci v kvetnu od cervna nabiraji bary a restaurace brigadniky. ja budu hledat az na mistě. v tu dobu tam neni problem najit praci. co je problem nedavaji pracovni smlouvy tak si musiš platit pojištění sama. bydleni taky neni problem najit-. da se bydlet cca od 4000 za měsic.vše budu řešit až tam. dam si pár dní veget v hotelu a mezitim budu hledat společne bydleni s někym a praci.

Petr Hhhhhhhh
09.04.2011 15:41 92.251.17.***
RE: RE: Reaching Malta soon  

Ahoj,
jsem krátce na Maltě. Jsi tady taky? Můžeme se potkat? Zatím ahoj.

Petr :-D

myiska
29.03.2011 17:15 195.47.13.***
RE: Malta  

To Markyyyy: Ahoj,ráda bych také na Maltu..ale až tak okolo 20.6. Práci sis nějakou našla nebo budeš hledat až na místě? S bydlením bych se připojila, tak kdybys něco měla..

Markyyyy
26.03.2011 10:28 213.192.44.***
Malta  

:-P ahoj
25,5,2011 odlítám na maltu. chci tam pracovat a bydlet prozatim půl rok. v čechách pracuju v restauraci a taky bych v tom ráda pokračovala na maltě. nehledáte někdo spolubydlící od června? pracuje tu někdo z vás v nějaké restauraci?

• Anonym (2)
Verum 10.12.2010 17:24
RE: RE: RE: RE: RE: Re:Reaching Malta soon  

Nooo, tak to taky netuším, ještě jsem nebyla pracovně venku.. každopádně, kdyby se náhodou něco naskytlo, dej prosím vědět, taky chci odjet a za každou pomoc budu ráda.. navíc jak se říká ,,ve dvou se to lépe táhne,, :) vážně budu ráda, vždyť zdravotníci jsou snad potřeba ne... ;-)

• Anonym (1)
Filip13
09.12.2010 22:11 81.0.253.***
RE: RE: RE: RE: Re:Reaching Malta soon  

Ahoj. Dave se mi zatim neozval. Takze still in Prague :-(
Kontaktoval jsem primo nemocnice na Malte, ale zatim jen chladne odpovedi typu, dekujeme za zajem, registrujte se prosim v nasi zemi a pak se ozvete....hm
Tak nevim. Netusim jak se vubec nejaky zdravotnik muze dostat delat ven..nebo ja jsem uplny jelito a jdu na to spatne... ;-)

Verum 08.12.2010 17:12
RE: RE: RE: Re:Reaching Malta soon  

Zdravím,
tak jak jsi na tom s prací? už jsi odjel? četla jsem příspěvky a zaujalo mě to.. jsem taky ze zdravotnictví a ráda bych odcestovala, tak za každou radu a pomoc budu ráda..:)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Filip13
05.12.2010 13:47 81.0.253.***
RE: RE: Re:Reaching Malta soon  

Tak zatim nic.Doufam, ze jsi na me nezapomel Dave. Secko ok? Rad bych jiz vypadl z teto hnusne evropske zimy...dik za napady a pripadnou pomoc.. (hlavne zdravotnictvi)
Foto moje malickost v sirotcinci na Ceylonu (after Tsunami 2005)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu