A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Censu - jazykový pobyt

30.10.2010 09:55:38 | Radka P.
Radka P.
Dobrý den.
Dovolím si založit toto téma, protože si myslím, že si to tato maltská agentura zaslouží.
Dcera se včera vrátila z jazykového pobytu na Maltě, který jí zprostředkovala ve škole EC Malta tato agentura a byla úplně nadšená
:-)
Komunikace se zástupkyní agentury Mirkou (češka) před pobytem i během něj vynikající, organizace, servis, ochota, vstřícnost (i ostatních pracovníků agentury) - vše na 1 s hvězdičkou :-) :-)
Tuto agenturu mohu ostatním vřele doporučit, kromě servisu nám nabídli i výbornou cenu a navíc sídlí přímo na Maltě a tedy mohou v případě problémů ihned pomoci a vše vyřídit.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka123456
01.11.2010 11:04 194.108.109.***
Censu  

Jel jsem taky s Censu, taky do EC, vrátil jsem se asi před 3 týdny. Cena přiměřená, možná o trochu levnější než ostatní, ale nijak výrazně. Na letišti mi dali nějakou redukci na zásuvku, nebyla ale kvalitní a když jsem vyndával nabíječku ze zásuvky tak se redukce rozpadla a v zásuvce zůstali kousky umělé hmoty, které nešli vyndat.
Nevýhodou Censu je platba v EUR na Malstký účet, já jsem zaplatil europlatbou přes FIO za 2 Eura za převod, někoho ale může odradit platba do zahraničí, protože banky chtějí nehorázné poplatky za převod peněz. (FIO má zase špatné kurzy na výměnu peněz)
Jinak pobyt byl super, kvalita a zábavnost výuky v pohodě, ale to záleží učitel od učitele.
Na procvičení angličtiny ideální, za celý pobyt jsem se bavil pouze s jednou češkou asi 10 minut, jinak jsem musel všude mluvit anglicky a není problém se s kýmkoliv seznámit, kromě Španělů, kteří moc nerozumí.
Co mne trochu štvalo bylo množství Španělů, oni dostávají od španělské vlády dotace. S některými jsem se bavil a říkali, že dostali do vlády 1600 Eur jako grant. Výsledkem je, že 60% studentů jsou Španělé, cca 10 - 15% Rusové, 8% Švýcaři, nějací Němci, Francouzi, Italové, Japonci + zbytek různě (procenta odhaduji). Na škole bylo spoustu lidí, kteří se nikdy ve škole neučili angličtinu, většinou Španělé (je jim cca 20 let a v podstatě neumí ani slovo anglicky). Naše učitelka si stěžovala, že v jiných třída v začátečnících, má 9 španělů, kteří se mezi sebou baví španělsky a jednoho Rusa, který je pak chudák. Pokud bych byl v začátečnících, tak bych proto na Maltu nejel. Já jsem měl štěstí, že naše třída byla ve složení Švýcar, Švýcarka, Němec, Ruska, Ukrajinka, Maďarka, Francouz, já a žádný španěl. Takže se všichni museli bavit anglicky.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Radka P. 30.10.2010 09:55
Censu - jazykový pobyt  

Dobrý den.
Dovolím si založit toto téma, protože si myslím, že si to tato maltská agentura zaslouží.
Dcera se včera vrátila z jazykového pobytu na Maltě, který jí zprostředkovala ve škole EC Malta tato agentura a byla úplně nadšená
:-)
Komunikace se zástupkyní agentury Mirkou (češka) před pobytem i během něj vynikající, organizace, servis, ochota, vstřícnost (i ostatních pracovníků agentury) - vše na 1 s hvězdičkou :-) :-)
Tuto agenturu mohu ostatním vřele doporučit, kromě servisu nám nabídli i výbornou cenu a navíc sídlí přímo na Maltě a tedy mohou v případě problémů ihned pomoci a vše vyřídit.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu