A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
22.05.2017 17:22 46.13.182.***
jazykový pobyt malta  

Dobrý den, je mi 13 a tenhle rok jsem se rozhodla, že půjdu vyzkoušet jazykový kurz na Maltu do oblastti Sliema. Jdu přes cestovní agenturu Intact. Kdyby náhodou někdo z vás nebo z vašich známych se tam též chystá, dejte vědět.
Děkujii (((clap)))

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Martina
14.08.2014 10:09 89.203.231.***
Angličtina na Maltě  

Kdo byl prosím na jazykovém kurzu na Maltě od Intactu? Uvažuji spojit příjemné s užitečným. Nevím co je je lepší - ubytování v hostitelské rodině nebo přímo v rezidenci ve škole. Jsem mírně pokročilá. Zvolit kurz obecný nebo intenzivní? Obávám se toho abych neměla z intenzivního kurzu zavařenou hlavu, příliš mnoho informací. Uvítám všechny postřehy. Prosím pište na marus.78@seznam.cz. Děkuji Martina

Simon
30.05.2014 15:31 213.151.236.***
English Steps Leeds  

Ja osobne vrelo odporúčam jazykové pobyty cez English Steps Leeds.
http://www.englishsteps.co.uk
Poskytujú tiež možnosť získania 30 EURovej zľavy na pobyt. Stačí len pri registrácii použiť promo kód "SVOD"
Kto má záujem o zdokonalenie angličtiny, určite neváhajte, Leeds je krásne mesto a úroveň jazykového pobytu je na najvyššej úrovni.
Informácie sú aj na stránke www.facebook.com/englishstepsleeds

Adéla
07.04.2014 17:42 109.81.183.***

Ahoj, prosím má někdo nějaké zkušenosti s kurzem angličtiny na škole EC Malta? Případně se společností INTACT? Díky moc, Adéla

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
Veronika
16.01.2014 17:18 78.111.126.***
práce Malta  

ahoj všichni, hledám holčinu která by chtěla vyjet za prací na Maltu a hledat si práci na místě. Mám nějaký tip na možnost práce v hotelu. Pokud by se tu někdo našel a myslí to opravdu vážně tak se ozvěte na email. thaalia@seznam.cz
Bylo by fajn vyrazit někdy kolem března, záleží jak bysme se domluvily.
Pište jen vážní zájemci!!!

• Anonym (9)
  • Anonym (19)
Radka
20.09.2013 13:55 88.101.37.***
Malta  

Ahoj,
chtěla bych poradit, na jaký kurz bych měla jet, jsem pořád začátečník, abych něco uměla. Taky na ubytování, přes koho je nejlepší jet-máte kontakt? A zpětnou vazbu, jaké to bylo.:-)
Díky moc
Rada
Můj email:rada.rehulka@seznam.cz

• Anonym (17)
  • Anonym (7)
Radka
20.09.2013 13:52 88.101.37.***
Malta  

Ještě se chci zeptat, kdy je nejlepší tam jet? Prosím o zpětnou vazbu, jaké to na kurzech bylo.
A prosím to ubytování a který kurz vybrat.
Děkuji
Radka
Můj email: rada.rehulka@seznam.cz

• Anonym (13)
  • Anonym (15)
Radka
20.09.2013 13:49 88.101.37.***
Malta  

Ahoj,
taky bych chtěla jet na maltu a konečně udělat něco s mou angličtinou, které je pořád na začátku. Poradí mi, prosím, někdo dobré ubytování a kurz? Chtěla bych přijet nabušená!:-)
Díky
Radka

• Anonym (17)
  • Anonym (6)
Andrea Sedláková
23.08.2013 19:07 89.176.71.***

Ahoj. Doporučili byste mi nějaký jazykový kurz na Maltě, kde jsou super lidi? Chci jet asi od Intact, ale nevím, kam jet:(.. chci něco, kde budu moct pořádně zapařit, ale i sportovat a jít na písčitou pláž a zároveň tam bude super výuka AJ? Můj email Angie28@seznam.cz.. Moc, moc vám děkuji za vaše zkušenosti:)

• Anonym (6)
  • Anonym (18)
Pepa
21.07.2013 00:40 176.97.9.***
Angličtina na Maltě  

Ahojte,
posledních čtrnáct dnů v srpnu mířím na jazykový kurz na Maltě (St. Julians) a letím z Prahy přes Frankfurt. Nepřipojíte se někdo? bebik@centrum.cz

• Anonym (8)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu