A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
02.02.2014 11:35 85.70.227.***
Re: angličtina na Maltě  

Dobrý den, v předešlé diskuzi jste nabízel přímé zprostředkování studia na Maltě. Krom toho bychom potřebovali poradit. Jsme pár 46 a 52 let, tj. žádní teenageři. Potřebujeme rozmluvit naši nic moc angličtinu a odhodit ostych. Nechceme na senior kurz, ale studium s dvacetiletými asi taky není ok. Na stránkách Intact jsem našla školu v St. Paul s Bay, kde je věkový průměr kolem 37 let - Global Village English Centre. Umíte doporučit, vybrat a zprostředkovat kurz na míru pro tako specifické klienty? Nejsme nijak nároční, ale určitý standart už máme rádi. Chceme jet na tři týdny. Pokud se této činnosti nevěnujete, omlouvám se. Díky, Yvona. Pište na yva@centrum.cz, yvona.zerebna@century21.cz

• Anonym (10)
  • Anonym (23)
Zuzana
27.01.2014 20:46 81.162.195.***
Re: Angličtina na Maltě  

Ahoj už tam jedu po 3 je to tam paráda když máte rádi akce je to ráj :D ten to rok tam jedu boužel sama ale jezdí tam docela hodně čechů tak snad tam někoho potkám :D

• Anonym (9)
  • Anonym (29)
Veronika
16.01.2014 17:18 78.111.126.***
práce Malta  

ahoj všichni, hledám holčinu která by chtěla vyjet za prací na Maltu a hledat si práci na místě. Mám nějaký tip na možnost práce v hotelu. Pokud by se tu někdo našel a myslí to opravdu vážně tak se ozvěte na email. thaalia@seznam.cz
Bylo by fajn vyrazit někdy kolem března, záleží jak bysme se domluvily.
Pište jen vážní zájemci!!!

• Anonym (9)
  • Anonym (19)
Marishka1402 15.01.2014 14:49

ahoj
chtěla bych se zeptat zda někdo mate zkušenost se skolou london institute? zajistuje pobyty na malte... chystáme se tam letos v cervnu.. neleti ještě někdo nahodou? :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2013 15:15 95.80.209.***

ahoj

chystame se taky za Aj na Maltu :) s kym jste kdo leteli na Maltu? vypda to na 1 prestup v Nemecku...

diky za info

• Anonym (14)
  • Anonym (6)
Radka
20.09.2013 13:55 88.101.37.***
Malta  

Ahoj,
chtěla bych poradit, na jaký kurz bych měla jet, jsem pořád začátečník, abych něco uměla. Taky na ubytování, přes koho je nejlepší jet-máte kontakt? A zpětnou vazbu, jaké to bylo.:-)
Díky moc
Rada
Můj email:rada.rehulka@seznam.cz

• Anonym (17)
  • Anonym (7)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Radka
20.09.2013 13:52 88.101.37.***
Malta  

Ještě se chci zeptat, kdy je nejlepší tam jet? Prosím o zpětnou vazbu, jaké to na kurzech bylo.
A prosím to ubytování a který kurz vybrat.
Děkuji
Radka
Můj email: rada.rehulka@seznam.cz

• Anonym (13)
  • Anonym (15)
Radka
20.09.2013 13:49 88.101.37.***
Malta  

Ahoj,
taky bych chtěla jet na maltu a konečně udělat něco s mou angličtinou, které je pořád na začátku. Poradí mi, prosím, někdo dobré ubytování a kurz? Chtěla bych přijet nabušená!:-)
Díky
Radka

• Anonym (17)
  • Anonym (6)
Andrea Sedláková
23.08.2013 19:07 89.176.71.***

Ahoj. Doporučili byste mi nějaký jazykový kurz na Maltě, kde jsou super lidi? Chci jet asi od Intact, ale nevím, kam jet:(.. chci něco, kde budu moct pořádně zapařit, ale i sportovat a jít na písčitou pláž a zároveň tam bude super výuka AJ? Můj email Angie28@seznam.cz.. Moc, moc vám děkuji za vaše zkušenosti:)

• Anonym (6)
  • Anonym (18)
Pepa
12.08.2013 23:53 176.97.9.***

Jééé, to je prima, budu se těšit. Já už balím kufr :-D Budu moc rád, když se mi ozveš na email s nějakým tipem či zkušeností. Děkuji moc, ahoj Pepa

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu