A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Adéla M.
18.03.2012 12:42 109.238.42.***
Malta - St. Paul´s Bay  

Ahoj, nenajde se tu někdo, kdo jede v srpnu na Maltu? Letím 5. srpna z Vídně na 3 týdny. Budu ráda, když se někdo ozve :-) e-mail: asms@centrum.cz :-)

• Anonym (1)
alena
29.02.2012 16:32 85.237.227.***
Malta Praca  

Ahoj len by som rada zistila ci aj cez Student Agency sa da zamestnat na Malte...

• Anonym (4)
Lena
15.02.2012 11:41 82.142.67.***
Tábor pro děti  

Tak jsem se letos rozhodla, že využijeme od Channel Crossings tábor s angličtinou na Maltě pro dceru. Už jsme o tom přemýšleli dříve, ale letos padlo definitivní rozhodnutí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládne. Ale zase si od toho slibuju zlepšení v angličtině, protože školní výuka opravdu nestačí. Už dřív jsem jela na kurz s Channel Crossings a byla jsem maximálně spokojená, tak věřím, že dcera přijede nadšená. :-)

Lena

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
niky81 04.01.2012 13:00
jazykový kurz a práce na Maltě  

ahoj, nenajde se tu nějaká fajn holčina která má v plánu jet na Maltu na delší jazykový kurz a potom tam zůstat a najít si tam práci? Hledám někoho se stejnýma plánama. Prosím pište jen vázní zajemci! Jsem na mailu nikyK@seznam.cz

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
12.11.2011 13:40 89.102.218.***
Re: Letenky  

Prosím jaka konkrétně použiji virtuální kartu?

Děkuji za odpo AB

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Jiri0123
05.10.2011 15:20 194.11.254.***
Re: AJ kurz  

Vždycky se člověk nějak domluví. Byl jsem na Maltě loni na konci září a tak 15% -20% studentů ve škole neumělo vůbec - angličtinu se neučili ani ve škole a taky studovali. Loni touto dobou mělo moře 25 stupňů. Na konci října je ale podle dlouhodobých teplotních průměrů teplota vody 22 stupňů, což už je na mne málo. Každopádně si to určitě užiješ jako já. Já nejsem na válení se u moře, po škole jsem si šel na chvilku zaplavat a potom jsem vyrazil na výlet - rozhodně je na co se dívat. Odpolední a víkendové výlety pořádá také škola, ale zájem nebyl příliš vysoký, protože cena byla o hodně vyšší než když se tam člověk jede podívat sám nebo s kamarády.

Jana
02.10.2011 03:34 212.67.92.***
AJ kurz  

Čauvec, tak 22.10. odlétám na Maltu od Intactu. Dle ohlasů zde,se můžu, zdá se, na co těšit! <:-) Školu jsem si vybrala Clubclass, kde se mi mimo jiné moc líbí i aeál ubytování.. Tak uvidíme, taky jsem zvědavá jaký mi výjde počasí. O:-) a vůbec jak se tam s mou hodně mizernou angličtinou domluvím.. no nebudu se tím ted stresovat, slovník do ruky a něak to půjde :-)
no a jelikož jsem při rozhodování, zda někam vůbec jet, dost sjížděla tyto stránky a hltala každej názor..tak slibuju, že až přijedu, taky sem napíšu mé poznatky a zážitky pro případné další potencionální zájemce..

Tom (32)
28.09.2011 20:55 88.103.191.***
Kurz anglictiny  

ahoj, nema nekdo v planu kurz anglictiny? ja bych jel max. na tri tydny kvuli dovolené a destinace muze byt kdekoliv i mimo Maltu, nechce se mi samotnému. parnivalec@centrum.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Danka
26.09.2011 17:32 82.142.67.***
Kurz Aj  

Ahoj,

já jsem byla letos v létě na Maltě s Channel Crossings a byla jsem maximálně spokojená. Bratr využil dokonce nějaké akce od ChC a letí i s přítelkyní za výhodnou cenu 1+1 zdarma.
Spojení kurzu s příjemnou dovolenou nemělo chybu. A hlavně když jsem měla všechno domluvené a zařízené od agentury. Tímto děkuji oběma slečnám za skvělý přístup :-)
Takže Maltu i Channel Crosssings Vám můžu z vlastní zkušenosti jen doporučit.
Kdyby mi to vyšlo, letěla bych za rok znovu. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
mansi 06.09.2011 16:41
Re: Kurz Aj  

Tak to je škoda. :-( A jak dlouho tam si? A byli tam nějací češi?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu