A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Barcza
28.07.2010 21:49 88.81.74.***
RE: RE: IELS  

Ja jedu ale na Gozo....ty taky nebo na Maltu?Přes jakou agenturu jedeš?:)

Mopa
28.07.2010 14:01 196.210.225.***
English in Africa.com  

musim rici, ze uz jsem byla na par jazykovych kurzech v zahranici a najlepsi dojem na mně udělalo Kapském Městě v Jižní Africe. Je to levnejsi jako kdekoliv jinde, lidi jsou hrozně hodny, krasne teple pocasi, moře a co je nejdulezitesji ziju tam lidé z celeho sveta, takze kazdy má jiný přízvuk, coz je velke plus protoze te naucit rozumnet anglicky vsem anglicky mluvicim.Prave jsem nasla nově otevřeno skolu v Jižní Africe! Ta vypadá super! Urcite tam přes prazdiny znovu pojedu! Vola se English in Africa-www.englishinafrica.com

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Fifiiii
26.07.2010 19:09 80.85.96.***
RE: RE: RE: sprachcaffe malta  

Nj, někdo se rozhoduje spíše podle velikosti školy, někdo podle oblasti, někdo podle ceny... je to různé... kamarádka se teď vrátila z pobytu na Maltě... měla to přes tu maltskou agenturu a byla nadšená... ale každému sedne něco jiného:) taky si užij léto:)

• Anonym (11)
Tomázo
26.07.2010 17:34 88.101.133.***
RE: RE: sprachcaffe malta  

Ahojte, tak z vlastní zkušenosti můžu říct, že je uplně jedno, která agentura nabízí kolik škol. Jde především o kvalitu a na Maltě obzvlášť, jedete si tam přeci jen užívat! Takže jestli má někdo 3 a někdo 8 škol v nabídce je úplně jedno. Každopádně Marku kdybys chtěl poradit, napiš na mailik.

• Anonym (13)
Tereezka
26.07.2010 17:14 88.101.133.***
RE: RE: sprachcaffe malta  

To je pravda, ale na to, jak je Malta maličká výběr 6 nejlepších škol podle mýho stačí. Spíš bych se orientovala, podle toho, jestli ti dokážou poradit, co je pro tebe nejlepší, a sdělit osobní zkušenosti.. na maltě se totiž školy dost liší úrovní. každopádně hezký léto:)

• Anonym (9)
Fifiiii
26.07.2010 17:01 92.251.104.***
RE: sprachcaffe malta  

Koukla jsem na jejich stránky a teda nic moc... nemají tam moc škol... třeba CENSU nebo intact jich mají víc...

Tereezka
26.07.2010 13:43 88.101.133.***
sprachcaffe malta  

Na Maltě jsem byla a bylo to super. Byla jsem na škole Sprachcaffe, která má veliký bazén a celkově pohodovou atmosféru. Docela dobru nabídku škol jsem našla na http://malta.informationplanet.cz/studium-na-malte/skoly-na-malte/ :-)

• Anonym (2)
tebe 26.07.2010 01:42
RE: IELS  

Ahoj, taky letím 1.8. poprvé na Maltu do IELS. Třeba se tam potkáme :-)

Marjam 20.07.2010 12:09
RE: RE: RE: Jaká škola  

Hedva - byla jsem přesně v tuto dobu vloni. Byla jsem na měsíc, prvních 14 dní bylo teplo, chodili jsme v žabkách a kraťasech. Pak se ochladilo a pár dní pršelo, ale nebyla nijak extra zima. Mikča stačila. Ten poslední týden v listopadu už bylo zase fajn, ani vedro ani zima, příjemné počasí na kalhoty a tričko, maximálně slabou mikinu. Přátelé kteří tam ale zůstávali až do Vánoc pak psali, že koncem listopadu už byla hodně zima a pršelo. Do jaké školy jedeš? Já bych měla jet letos znova a v ten samý termín :-)

Barcza
16.07.2010 11:55 88.81.74.***
IELS  

Ahoj jedu na Maltu do IELS?Má s tím někdo zkušenost?Děkuji za odpověď:)....

• Anonym (8)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu