A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Barunka.Sněhotova
26.07.2009 11:12 88.102.90.***
RE: RE: dotaz  

Julik

A ty tam jedeš kdy??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
smile.k 26.07.2009 13:12
Veelký dotaz  

Ahojky, chystám se v září na Maltu učit se angličtinu. Můžete mi někdo prosím poreferovat, jaké to tam bylo? Jedu na ESE. Budu moc ráda za všechny příspěvky, rady a zkušenosti:-). Děkuji Týna

denie775
27.07.2009 15:07 146.102.108.***
RE: RE: dotaz  

No, přeci jsem se rozhodla pro rezidenci, doufám, že jsem se správně rozhodla. Jedu tam 9.8., tak se už těším Ale ještě nemám koupenou letenku, ta stoji 10 tis Neví někdo, kde by se dala sehnat levněji?

• Anonym (1)
ka-rollinka 27.07.2009 20:15
RE: RE: RE: dotaz  

Mrkni na www.airmalta.com tam bys mohla najit levnejsi..a nebo www.kralovna.cz s prestupama..
ja se akorat vratila z Malty byla jsem tam pul roku a super..aglictinu jsem si vylepsila na jednicku a to jsem do skoly nechodila..rovnou jsem tam pracovala:-) Malta je krasna,lide pratelsti..a malta v lete neej:-) ty mejdany na o nejde zapomenout :-) hlavne nedelni Numero uno mi bude hodne chybet..no ale rozhodne jsem tam nebyla naposled:-)
tak uzivejte a pozdravujte tam:-))

mirk@ 30.07.2009 14:39
CENSU  

Ahoj, tohle jsou stránky maltské agentury, která nabízí jazykové kurzy za výhodné ceny a mají dobrý servis:) http://www.censu.net/czech/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aries 02.08.2009 14:01
RE: CENSU  

Ahojky. Ty stránky se mi líbí a jsou i v češtině, což nebývá zrovna obvyklé. Zřejmě tam pracují i Češi, je to tak? Nejsi i ty jedním z jejich zaměstnanců? Škoda, že mi letos ta Malta nevyšla. Mám nádherné vzpomínky na loňské září, kdy jsem tam studovala AJ na ESE School a v mé představě bylo vracet se tam a postupně zvyšovat svou jazyk. úroveň. Chjo chjo. Brala bych tam i nějakou prácičku. Tak pa a přeji všem příjemné časy na tomto malebném ostrůvku 8-)

mirk@ 02.08.2009 16:43
RE: RE: CENSU  

Ahoj, na strankach se jeste porad pracuje, takze snad budou jeste lepsi:) ano, pracuju pro ne a zaroven jsem byla minule zari v ESE s ceskou agenturou, takze muzu srovnavat:) nesmutni, klidne prijed na maltu zase;) mame ted celkem zajimave nabidky;)

Tycka 12.08.2009 14:28
RE: CENSU  

Ja se prave vratila z Swiegi a jaz. skoly Club class a muzu jednim slovem rict Luxus. Byla to moje nejlepsi dovolena a zaroven jsem se zlepsila v jazyce. Byla jsem s agenturou CENSU a musim rict, ze Mirka a cela agentura se o me pekne starali. Byli pro me kdykolik k dispozici a co jsem si tam zjistovala ceny od ostatnich spoluzaku s Cech, jsem to mela nejlevnejsi, coz je super.
Jinak muzu potvrdit, momentalne je na Malte silna prevaha Spanelu a hned v zavesu Italu. Uzila jsem si s nima spoustu legrace. Pokud budete chtit vedet nejake upresnujici detaily, nevajte se ptat, protoze mam zatim hlavu porad na Malte. Moc mi vsichni a vsechno chybi. :)

DellaVega
24.08.2009 22:07 90.178.41.***
Gozo  

Halo, zdravím všechny, nejede teď někdo v září na Gozo na IELS ?

Petr Jamný
28.08.2009 10:45 85.13.76.***
RE: Veelký dotaz  

Ahoj, nedělám to často, ale protože jsem podobné informace hledal taky, rád se podělím o své dojmy i já, protože to považuju za nutnost. Od Malty jsem nečekal nic extra, ale měl jsem. Je to jeden velký babylon a pokud jedeš do ESE, tak se těš. Fajní učitelé, spousta nových kamarádů a někdy i přátel a někdy i víc.. Malťani jsou něco jako marťani, z jiné planety. Jsou absolutně v pohodě a nemají problém. Bacha na řidiče, jsou crazy, hlavě taxi a místní omladina. Jinak nedělali ještě 3 roky zpět řidičáky, tak to tam podle toho vypadá. Pokud neřešíš peníze, rozhodně doporučuju využít aktivity ESE, já jsem se zaměřil spíše na vodní výlety než ty městské, stačila Valleta, jen Gozo jsem nestihl. Měl jsem snídani zaplacenou a i tak jsem utratil v průměru 40 € za den, a to jsem kalil jen 4x za 2 týdny, jinak pianko, vinko v restaruaci u večeře. Školu doporučuju a hlavně poškolní aktivity, kdy jsem pokecal anglicky ještě víc než ve škole. Rada - drž se stranou čechům a slovákům a když už, tak vtáhněte do party někoho z Itálie nebo odjinud, aby jste mluvili anglicky. Já jsem např. mluvil s němkou až poslední den německy a hleděla, že umím, protože jsem se učil anglinu ne, tak proč německy. A byla ráda. Takže snad jsem trochu pomohl. Jinak organizace ESE school je excelentní. Mají to fakt promakané. Ubytování jsem měl hned u školy, takže pohoda, ale i jinde se to dalo, jen bych nevolil rodinu. Většinou je to z ruky od všeho dění. Tak si to tam užij a pozdravuj Johna (učitel, vypadá jak Náhlovský a umí česky, malťan jeden :-D ) Ahoj. P.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu