A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
alena
29.02.2012 16:32 85.237.227.***
Malta Praca  

Ahoj len by som rada zistila ci aj cez Student Agency sa da zamestnat na Malte...

• Anonym (4)
Lena
15.02.2012 11:41 82.142.67.***
Tábor pro děti  

Tak jsem se letos rozhodla, že využijeme od Channel Crossings tábor s angličtinou na Maltě pro dceru. Už jsme o tom přemýšleli dříve, ale letos padlo definitivní rozhodnutí. Tak jsem zvědavá, jak to zvládne. Ale zase si od toho slibuju zlepšení v angličtině, protože školní výuka opravdu nestačí. Už dřív jsem jela na kurz s Channel Crossings a byla jsem maximálně spokojená, tak věřím, že dcera přijede nadšená. :-)

Lena

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
niky81 04.01.2012 13:00
jazykový kurz a práce na Maltě  

ahoj, nenajde se tu nějaká fajn holčina která má v plánu jet na Maltu na delší jazykový kurz a potom tam zůstat a najít si tam práci? Hledám někoho se stejnýma plánama. Prosím pište jen vázní zajemci! Jsem na mailu nikyK@seznam.cz

• Anonym (2)
Jana
02.10.2011 03:34 212.67.92.***
AJ kurz  

Čauvec, tak 22.10. odlétám na Maltu od Intactu. Dle ohlasů zde,se můžu, zdá se, na co těšit! <:-) Školu jsem si vybrala Clubclass, kde se mi mimo jiné moc líbí i aeál ubytování.. Tak uvidíme, taky jsem zvědavá jaký mi výjde počasí. O:-) a vůbec jak se tam s mou hodně mizernou angličtinou domluvím.. no nebudu se tím ted stresovat, slovník do ruky a něak to půjde :-)
no a jelikož jsem při rozhodování, zda někam vůbec jet, dost sjížděla tyto stránky a hltala každej názor..tak slibuju, že až přijedu, taky sem napíšu mé poznatky a zážitky pro případné další potencionální zájemce..

Tom (32)
28.09.2011 20:55 88.103.191.***
Kurz anglictiny  

ahoj, nema nekdo v planu kurz anglictiny? ja bych jel max. na tri tydny kvuli dovolené a destinace muze byt kdekoliv i mimo Maltu, nechce se mi samotnému. parnivalec@centrum.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Danka
26.09.2011 17:32 82.142.67.***
Kurz Aj  

Ahoj,

já jsem byla letos v létě na Maltě s Channel Crossings a byla jsem maximálně spokojená. Bratr využil dokonce nějaké akce od ChC a letí i s přítelkyní za výhodnou cenu 1+1 zdarma.
Spojení kurzu s příjemnou dovolenou nemělo chybu. A hlavně když jsem měla všechno domluvené a zařízené od agentury. Tímto děkuji oběma slečnám za skvělý přístup :-)
Takže Maltu i Channel Crosssings Vám můžu z vlastní zkušenosti jen doporučit.
Kdyby mi to vyšlo, letěla bych za rok znovu. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
mansi 15.08.2011 10:56
Kurz Aj  

Ahoj všichni, chystám se v polovině září odcestovat na intezivní kurz Aj na 2 měsíce na Maltu. Asi od Coolagent. Můžete mi doporučit nějakou školu, nebo kam je dobré se podívat a nějaké užitečné informace. ? Předem moc díky. Simona

cibetik 25.07.2011 16:34
Malta srpen 2011  

Ahoj, nechystá se někdo jet tak v půlce srpna na 2 týdny na nějaký jazykový kurz na Maltě?

Kdyby jo, tak dejte vědět, nechtěl bych jet sám :-)

Jana
24.07.2011 02:56 212.67.92.***
Malta-jídlo peníze  

Ahojky, vážně uvažuji o tom, že začátkem října odletím na dva týdny na jazykový kurz na Maltu. Chci se zeptat jak to je v tomto období s počasíma koupáním v moři. Ale hlavně by mě zajímalo zda je lepší využít stravování ve škole či si jídlo kupovat sám. a s kolika eurama na dva týdny tam člověk vystačí?
Děkuji :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Bery
12.07.2011 02:38 79.143.177.***
NOvá  

Nová stránka s intenzivními kurzy angličtiny http://www.e-london.cz/. :-P

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu