A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lovingegypt 16.07.2008 09:42
Prosim poradte - RYCHLE  

Ahoj, rosim vas, kdyz clovek bydli v rodine, neni odriznuty od vsech? Mela bych byt v jednoluzaku :-| Jak ot tam je po skole organizovane?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Martin_Malta 17.07.2008 15:03
RE: Prosim poradte - RYCHLE  

U rodiny je to vetsinou slozitejsi, predevsim kvuli doprave do skoly a na ruzne vylety. U jake skoly budes? V kazdem pripade tento tyden probiha stavka autobusoveho dopravce a taxikaru, takze doprava po Malte je velmi slozita. Nektere skoly maji zavreno uplne, jine delaji pro studenty nahradni programy, bohuzel stavkujou i soukr. dopravci, takze se studenti z jednotlivych skol temer nikam nedostanou. Urcite nechci odrazovat od navstevy Malty, pristi tyden uz snad stavka skonci :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
Qwentin 08.08.2008 22:10
RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Hallo je tady někdo kdo planuje v září zkloubit příjemný z užitečným a jede na jazykovej kurz? Nebo tam budu za česko jenom já? :-?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Brmbol
12.08.2008 15:11 81.201.60.***
RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Asi pojedu 13.října..zatím jsem si nechal udělat kalkulaci,na tři týdny..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Šaruš
14.08.2008 18:36 90.176.35.***
RE: RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Já letím na Maltu 14.9. na měsíc, anglicky skoro neumím nic, takže jsem zvědavá, jak na tom budu po návratu. Dám pak vědět, jaké to bylo. Papa :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
barney222
20.08.2008 09:29 92.245.2.***
RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

No my jedeme s manzelkou a s dcerou 14.9 na dva tydny. Do skoly bude chodit manzelka, ja s dcerou se budeme valet na plazi. :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
krbul
05.09.2008 10:12 213.151.217.***
Malta  

ahoj vsetci.....s Maltou a studijnym pobytom uz mam svoje skusenosti.....bola som tam januar-februar tento rok na 6 tyzdnov....mne skola dala vela.....mala som stastie na uzasnych ucitelov i spoluziakov.....v skole som nestretla ani jedneho slovaka...az na jedneho cecha, ale myslim ze som ho zaregistrovala len ja.... :) kazdy sa nauci tolko kolko chce. Ak tam ides s tym, ze chces aby sa na teba nieco v skole nalepilo a pritom si chces uzivat nocny zivot, vela sa toho nenaucis.....ak vsak skolu beries naozaj vazne, tak je clovek milo prekvapeny ako napreduje....aj ked nastrah na nocny zivot je tam neurekom.....:) chystam sa na Maltu opat.....letim 7.9. opat na 6 tyzdnov, takze uvidim.....vybrala som si znova tu istu skolu, takze som zvedava......ak tam niekto v tom case ste, kludne sa ozvite......zelam krasny den a vela studijnych uspechov.....:)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
berrz
06.09.2008 14:03 81.90.161.***
RE: RE: RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

caues, jak letis? a do jaky skoly jdes? ja letim totiz taky 14.9. to se tam tech cechu zase sejde jak na vaclavku:))

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Julik 11.01.2009 15:53
Student agency  

Ahojík... Máte někdo nějaké zkušenosti se Student Agency- zahraniční skup. pobyt na Maltě?? CO je lepší bydlet v rodině nebo v nějaký ty rezidenci? V létě se tam chystám na 3 týdny. Tak jsem zvědavá. Prosím napište ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ing. Milan Papp
28.01.2009 08:14 88.203.46.***
RE: Student agency  

Najlacnejšia angličtina na Malte - aj s ubytovaním a s raňajkami v hoteli, odvoz z letiska na Malte na hotel a späť. Pomoc pri vybavení najlacnejšej letenky na Maltu.
Pozri:
www.freewebs.com/shopsk
Tel.: 00421692046858

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu