A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.04.2016 21:48 192.160.102.***
Re: Studijní pobyt (Jarka)  

Taky teď sháním nějakou agenturu přes kterou vycestovat a trošku dopilovat jazyk. Ale zajímá mě jak je to s agenturou při samotném studiu, jsou k dispozici i při něm? Protože nějaká komplikace nebo zádrhel se může vyskytnou vždycky...

Neregistrovaný uživatel
25.04.2016 21:04 188.138.1.***
Re: Studijní pobyt  

S agenturou kukabara.cz mám taky skvělou zkušenost. Na pár měsíců jsem byla na studijním pobytu právě díky nim, moc mi pomohli. Co je skvělé že se opravdu vyznají a byli mi k dispozici i při studiu ať už jsem měla jakýkoliv problém tak mi se vším pomohli, neumím si to představit že bych letěla na vlastní pěst bez agentury.

Neregistrovaný uživatel
09.05.2016 10:34 90.178.213.***
Re: Angličtina na Maltě  

Byla jsem na Maltě s agenturou Studyline a musím říct, ze to byla velká zkušenost a jsem rada, ze jsem do toho šla, nikde jinde bych se toho tolik nenaučila jako právě tady a hlavně ta samostatnost, to je proste velké kus práce, co musí člověk udělat a na sobe zapracovat, aby se tam z toho nezblaznil, ale věděla jsem do čeho jdu a musím říct ze studyline super spolupráce!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 07:19 93.99.193.***

Dobrý den, i já jsem přemýšlela o vycestování na Maltu, ale nakonec jsem se k tomu prostě nedonutila. Pokud se stejně jako já neodvážíte vyjet na jazykový pobyt do zahraničí, pak Vás přesně jako mě, zaujme pobytový jazykový kurz v ČR EnglishStay. EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava. Všem mohu jen doporučuji :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.02.2017 14:58 194.228.79.***

Ahojky, teda na Maltu na angličtinu..to je dobrý. Já bych teda sama nikam nejela, jsem takový ten strašpitel. Já jsem dostala doporučení na kurzy online na netu. Kolegině v mamčiné práci si tak zdokonalila anglinu. Já potřebuji do práce, mám možnost trochu postoupit o pozici nahoru,,ale potřebuji zlepšit angličtinu a cestovat jako ty nemůžu a ani nechci. :-\ zkusím objednat tohle http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/obchodni-anglictina, celkem si to lidi v diskuzích chválí. Takže to zkusím, to místo chci a vyšší plat mě bude motivovat:-)

Neregistrovaný uživatel
22.05.2017 17:22 46.13.182.***
jazykový pobyt malta  

Dobrý den, je mi 13 a tenhle rok jsem se rozhodla, že půjdu vyzkoušet jazykový kurz na Maltu do oblastti Sliema. Jdu přes cestovní agenturu Intact. Kdyby náhodou někdo z vás nebo z vašich známych se tam též chystá, dejte vědět.
Děkujii (((clap)))

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu