A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
MALTA
29.12.2007 19:49 84.47.28.***
RE: RE: Malta  

Ahojte,
ja som bola na Malte už 2x, v decembri som sa vrátila po 10 týždňoch. Je lepšie ísť začiatkom októbra, keď je v škole menej študentov. Je to určite lepšie ako ísť v lete, keď je vonku 40 stupňov a ty musíš sedieť v triede. Keď sa plánuješ učiť len angličtinu, tak odporúčam skôr začiatok alebo koniec roka :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zuzka123 08.12.2007 20:33
RE: RE: Malta  

Dcéra bola v lete 4 týždne a bola školou sklamaná. Ubytovanie a domáci boli super, nočný život si pochvalovala, vyhýbala sa slovákom, aby mohla komunikovať anglicky, nadšená bola pamiatkami, v mori sa moc nekúpali - zlý vstup do mora a veľké vlny. Mali veľké 40 st. horúčavy a mesto bolo dosť rozpálené. Čo sa týka školy - bola cez prázdniny a učitelia sa prispôsobili malému záujmu študentov o štúdium, detská mali školy už dosť a chceli si užívať prázdniny. Mali málo gramatiky, slabý tlak na nové slovíčka. V škole mali veľmi silno pustenú klimatizáciu, bolo jej tam zima a bola stále z klímy chorá. Na budúci rok chce ísť radšej do Londýna, pretože jej škola veľa nedala.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Xu
27.11.2007 17:41 212.24.153.***
RE: anglistina na malte  

No, asi zalezi, zda danou skolu nekdo y agentur v CR vubec prodava. Agentury maji bezne nasmlouvane lepsi ceny, nez jakou dostanes, kdyz jedes na vlastni pest a sam. v mnozstvi je sila, no:) ;-)
Jinak ja se na Maltu konecne podivam snad pristi rok na jare na kurz. Jsem zvedava :)

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Honney
23.11.2007 15:41 77.48.95.***
RE: Malta  

Čao!
Moc prosím ty kteří byli s angličtonou na Maltě aby mi napsali na ICQ: 393380790
Vážně vám budu vděčná. Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
sonula
29.09.2007 22:05 195.98.13.***
anglistina na malte  

ahojte vsetci...

ja som sa minuly tyzden vratila z malty, kde som bola na 3 tyzdne. nebola som cez ziadnu agenturu, priamo som sa nakontaktovala na skolu (Linguatime)a vyslo ma to lacnejsie ako keby som sla cez agenturu. strachy mat nemusite, ja som bola takto na jazykovom pobyte prvykrat.
vyhoda tej bola, ze na celej skole sme boli len 3 slovaci a ziadny cech, takze ak chce niekto vazne precvicovat anglictinu, tu ma velku sancu najst si cudzinca a s nim speakovat o dusu. ;-)

pocasie je v septembri fantasticke.. ani nie prilis horko (cca 30 stupnov) a more je stale teple. takze vrelo odporucam....

ak budu money aj o rok, jednoznacne idem. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
michelk
29.08.2007 15:13 85.132.166.***
RE: RE: Angličtina na Maltě  

Tak kontaktuj agenturu a ať Ti seženou jinou rodinu. Za to jsi jim přeci zaplatila, abys byla spokojená, máš na to plné právo! A nedej se - kámoška to taky tak udělala, nejdřív se nic nedělo, ale když nedala pokoj, tak ji za 3 dny přestěhovali a zbytek pobytu se jí už líbil.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
maltanka
27.08.2007 09:14 194.158.33.***
RE: Angličtina na Maltě  

Ahoj,
prave sedim v internetove kavarne na malte - je to tu des a hruza - jsem v rodine - nejradeji bych jela domu a to tu jsem na 6 tydnu... :-| :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
ajame 22.08.2007 10:17
ahoj  

Byla jsem tam před dvěma roky, s INTACTEM, v září, a bylo to narosto super, moc doporučuju.

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
michelk
20.08.2007 13:56 85.132.166.***
RE: RE: Angličtina na Maltě  

S tím souhlasím, já tam byla s GTS INTERNATIONAL, byli už tenkrát levnější než Student Agendy. Ale i GTS podražili a tak letos nejlevnější a kvalitní kurz jsem si našla od agentury INTACT.

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Verulína
14.08.2007 10:03 80.250.20.***
RE: Angličtina na Maltě  

Ahoj, no předevčerem jsem přijela a jak se mi tam první dny nelíbilo, tak ted bych tam nejradi zůstala ... A ted zpetne se mi zdá, že Student Agency je jedna z nejdražších agentur! :-x 8-O

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu