A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
barney222
20.08.2008 09:29 92.245.2.***
RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

No my jedeme s manzelkou a s dcerou 14.9 na dva tydny. Do skoly bude chodit manzelka, ja s dcerou se budeme valet na plazi. :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Šaruš
14.08.2008 18:36 90.176.35.***
RE: RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Já letím na Maltu 14.9. na měsíc, anglicky skoro neumím nic, takže jsem zvědavá, jak na tom budu po návratu. Dám pak vědět, jaké to bylo. Papa :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Brmbol
12.08.2008 15:11 81.201.60.***
RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Asi pojedu 13.října..zatím jsem si nechal udělat kalkulaci,na tři týdny..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Qwentin 08.08.2008 22:10
RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

Hallo je tady někdo kdo planuje v září zkloubit příjemný z užitečným a jede na jazykovej kurz? Nebo tam budu za česko jenom já? :-?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Martin_Malta 17.07.2008 15:03
RE: Prosim poradte - RYCHLE  

U rodiny je to vetsinou slozitejsi, predevsim kvuli doprave do skoly a na ruzne vylety. U jake skoly budes? V kazdem pripade tento tyden probiha stavka autobusoveho dopravce a taxikaru, takze doprava po Malte je velmi slozita. Nektere skoly maji zavreno uplne, jine delaji pro studenty nahradni programy, bohuzel stavkujou i soukr. dopravci, takze se studenti z jednotlivych skol temer nikam nedostanou. Urcite nechci odrazovat od navstevy Malty, pristi tyden uz snad stavka skonci :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (11)
lovingegypt 16.07.2008 09:42
Prosim poradte - RYCHLE  

Ahoj, rosim vas, kdyz clovek bydli v rodine, neni odriznuty od vsech? Mela bych byt v jednoluzaku :-| Jak ot tam je po skole organizovane?

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
lalalili
10.07.2008 14:12 80.250.246.***
RE: ..  

cawte ja sa tiez teraz o 2 tyzdne chystam na maltu so student agency, kamoska vravela ze tam bolo super tak uz som zvedava, dufam ze tam bude zabava a ze sa aj naucim kecat po anglicky. :-) Ak by ste mi mohli niekto poradit co si mam zobrat so sebou, co mam vidiet alebo tak tak moje icq je 192513582. dikiiiii a ked tam dakto ide tiez moze napisat ze pokecame ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
lovingegypt 24.05.2008 17:45
..  

Ahoj, taky se ted v lete chystam na jazykovy kurz(4 tydny)na Maltu, jen nevim, jakou agenturu zvolit, aby to vyslo co nejlevneji. Predpokladam, ze sluzby budou +- stejne. Tak treba se nekde potkame :-D ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
nazdar
09.01.2008 11:31 194.228.39.***
RE: RE: Angličtina na Maltě  

ahoj, prosimtě, když seš na té Maltě, nevíš, jak je to tam se sháněním práce?
ráda bych tam jela učit se anglicky ale ne na kurz...nemám prostě prachy
dík :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Galbi 01.01.2008 18:22
Malta?  

ahojte..
ja by som tiez chcela ist koncom prazdnin tohto roku na Maltu... pozerala som si na nete nejake agentury a mam predstavu, ze pojdem asi na 4 tyzdne. Citala som, ze su rozne moznosti ubytovania - hotel, rodina, internat... co najviac odporucate? a aka uroven anglictiny je potrebna? 4 tyzdne stacia, alebo mam uvazovat nad dlhsim terminom... a este jedna otazka na zaver... kolko vas to vsetko vyslo... ja som napocitala aj s letenkou aj ubytovanim na cca 60tis....

ak by ste niekto mali cas pokecat si o tom, tak na skype som galbi27 a na icq 225033878.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu