A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 16:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana K.
03.03.2009 20:31 88.102.162.***
špatná zkušenost  

Na Maltě jsem byla před rokem. Jela jsem se Student Agency a měla jsem zaplacenou skupinu. Bylo to dost strašné. Delegátky měli ve všem nepořádek, nic nevěděli (pokud je člověk vůbec našel). První den jsem byla úplně bez informací. Ve třídě nás bylo více než kolik bylo dovolené ve smlouvě a ještě tam byla půlka Čechů. Z angličtiny jsem se nenaučila ve škole nic. V rodině jsem měla pokoj po pěti (ve smlouvě bylo max. 3). Jídlo bylo hrozné. Na druhou stranu noční život je tam ale opravdu skvělý. Navštívila jsem krásná místa (doporučuji výlet do hlavního města), koupání je horší, všude je spousta lidí a hezké pláže jsou přecpané. Seznámila jsem se tam se spoustou fajn lidí. Na závěr dodávám, že Student Agency chybu uznala a dostala jsem část peněz zpět.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Hančík
13.02.2009 11:12 81.90.161.***
RE: Už aby to bylo  

můžu se zeptat, na kolik peněz tě to vyšlo?? já se tam chystám na léto a spíše přemýšlím o nějaké brigádě.. díkys za odpověď

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Myskaa
02.02.2009 14:10 213.160.171.***
RE: Malta  

Ahoj, ja sa chystam v lete na maltu na studijny pobyt, mohla by si mi please poradit co s atyka agentury a skoly. bola by osm ti velmi vdacna. Dakujem.myska

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Monasek
29.01.2009 23:33 81.91.217.***
Studentagency  

Prosím Vás myslíte si, že přes student agency jazykový kurz na Maltě výjde nejlíp (cca4týdny-30000kč) jde mi jen o finanční stránku, chystám se tyto prázdniny na jazykový kurz cc4-6 týdnů a stále váhám přes jakou agenturu mám jet. A je lepší jet sama nebo ve skupině??? Připomínám, že tam jedu kvůli jazyka.Moc děkuji všem za odpověď:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Julik 29.01.2009 10:19
Už aby to bylo  

Tak...Už jsem si zarezervovala 3 týdenní pobyt na Maltě. Pojedu s firmou EF, je fakt dobrá a pán, s který jsme tam mluvili a domlouvali, byl strašně milej a ochotný. Tkaže letí 26.7. do 16.5. a budu bydlet v rezidenci s ostatními z jiných zemí.Já se tak těším:))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ing. Milan Papp
28.01.2009 08:14 88.203.46.***
RE: Student agency  

Najlacnejšia angličtina na Malte - aj s ubytovaním a s raňajkami v hoteli, odvoz z letiska na Malte na hotel a späť. Pomoc pri vybavení najlacnejšej letenky na Maltu.
Pozri:
www.freewebs.com/shopsk
Tel.: 00421692046858

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Julik 11.01.2009 15:53
Student agency  

Ahojík... Máte někdo nějaké zkušenosti se Student Agency- zahraniční skup. pobyt na Maltě?? CO je lepší bydlet v rodině nebo v nějaký ty rezidenci? V létě se tam chystám na 3 týdny. Tak jsem zvědavá. Prosím napište ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
berrz
06.09.2008 14:03 81.90.161.***
RE: RE: RE: RE: RE: Prosim poradte - RYCHLE  

caues, jak letis? a do jaky skoly jdes? ja letim totiz taky 14.9. to se tam tech cechu zase sejde jak na vaclavku:))

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
krbul
05.09.2008 10:12 213.151.217.***
Malta  

ahoj vsetci.....s Maltou a studijnym pobytom uz mam svoje skusenosti.....bola som tam januar-februar tento rok na 6 tyzdnov....mne skola dala vela.....mala som stastie na uzasnych ucitelov i spoluziakov.....v skole som nestretla ani jedneho slovaka...az na jedneho cecha, ale myslim ze som ho zaregistrovala len ja.... :) kazdy sa nauci tolko kolko chce. Ak tam ides s tym, ze chces aby sa na teba nieco v skole nalepilo a pritom si chces uzivat nocny zivot, vela sa toho nenaucis.....ak vsak skolu beries naozaj vazne, tak je clovek milo prekvapeny ako napreduje....aj ked nastrah na nocny zivot je tam neurekom.....:) chystam sa na Maltu opat.....letim 7.9. opat na 6 tyzdnov, takze uvidim.....vybrala som si znova tu istu skolu, takze som zvedava......ak tam niekto v tom case ste, kludne sa ozvite......zelam krasny den a vela studijnych uspechov.....:)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu