A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
duliinka
27.06.2009 13:44 85.70.227.***
RE: Už aby to bylo  

ahoj, já odlétám, už ted 5.7. a vracím se 26.7. :-) :-) tajy s EF, do rezidence =)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Sv
27.06.2009 08:16 195.158.104.***
RE: Intact  

Ahojte, zrovna jsem na Gozu od Intactu. Spolupráci s touto agenturou nelze jinak než chválit - dokonalý servis. Bydlím ve školní rezidenci přímo nad školou. Ve škole jsou všichni milí se svatou trpělivostí, člověk na sobě pokrok pozoruje velmi rychle :-) . Jinak škola pořádá nejrůznější karatochvíle, kterých se můžou studenti zúčastnit od promítání filmů až po nejrůznější výlety. Gozo je poměrně malý ostrov a dá se tu dobře chodit i pěšky :-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
DellaVega
25.06.2009 19:35 90.178.41.***
Intact  

Čauves všichni, taky mě zajímají naázory na Intact, jedu s nimi 13.září na 14 dní na Gozo...

• Anonym (1)
gabuse
23.06.2009 19:23 88.146.63.***
RE: ESE school??  

Ahoj, se školou ESE zkušenosti mám. Byla jsem tam před 2 lety v březnu na 2 týdny a také mi to zprostředkovala Student Agency. Se školou ani SA jsem neměla problém, letos s nimi jedu do Španělska. Jinak si tu dovolenou na Maltě já osobně nemohu vynachválit, moc jsem si to užila. Bydlela jsem naproti škole ve školní rezidenci, s host family tedy zkušenost nemám. Záleží, co od toho očekáváš, pro mě to bylo spojit příjemné s užitečným. Díky škole jsem poznala spoustu lidí z celého světa, odhodila stud mluvit anglicky, projela Maltu křížem krážem, zažila maltský večer, jela lodí, od školy se dostala i na výlet na Sicílii na Etnu aj. Takže za 14 dní jsem toho stihla opravdu moc. V březnu tam bylo kolem 20C a na koupání to ještě moc nebylo, foukal studený vítr. Oblast St. Julian je malinko rušnější, ale zase tam je vše po ruce, kino, supermarkety, nákupní centra a jejich oblíbený bar „El Fuego“ a jiné.:-) Ve škole jsem neměla žádný problém, lektoři a ostatní personál byl vstřícný, ochotný a byla s nimi sranda. Měla jsem štěstí na fajn lidi, všechno je to o lidech a přístupu. Věřím, že i ty budeš mít štěstí a měsíc si užiješ. Krásnou studijní dovolenou. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
etnies 14.06.2009 19:53
intact  

ahoj,chystám se 19.7. na dva týdny do EC Malta od Intactu na kurz Freestyle,nemáte někdo zkušenost s touhle agenturou? ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iva Dlouhá
11.06.2009 17:38 62.77.85.***
50 plus  

Ahoj,právě jsem se vrátila z Malty z kurzu 50 plus.EC school v St Julian\'s super,milí,ochotní učitelé,přátelská atmosféra.Bydlela jsem v hos.rodině,bohužel nedaleko hlavní silnice,což představovalo celonoční hluk.Vůbec celá Malta na mě působila dost hlučně.Jina vše OK

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
alex.alex
11.06.2009 14:43 212.90.250.***
malta anglictina  

zkus striatum,
www.anglictina-malta.cz, email: , tel: 602 603 343. maji jedny z nejlevnejsich letenek,napr.
dobre jsou i kombinovane kurzy,s potapenim nebo surfem,nestoji o tolik vic a i si zasportujes. ahoj alex

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Matina.hmi
02.06.2009 13:37 62.168.2.***
RE: RE: RE: RE: RE: Už aby to bylo  

Ahoj Miro, chtěla jsem v diskusi uvést email a napsalo mi to,že se zde nesmí uvádět emaily.Skype nemám,ale icq na mne je: 316-521-377. Ahoj Martina

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Šaruš
01.06.2009 13:08 90.176.35.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Už aby to bylo  

Na Maltě je to skvělé, student agency je podle mě jedna z nejdražších, jela jsem s Alfa agency, bydlela přímo ve školní rezidenci v clubclass ve Swieqi. Doporučuji, je to spíše klidnější čtvrť. Do centra pěšky za 20 minut, myslím si, že si na Maltě každý příjde na své.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Matina.hmi
31.05.2009 14:06 62.168.2.***
RE: RE: RE: Už aby to bylo  

Ahoj Miro, jedu o prázdninách k vám do školy EC MALTA na 5 týdnů(29.6-31.7.), jak je to tam prosím s výlety, dají se připlatit na místě - ve škole? Pořádá něco škola? Mám zaplacený intensivní kurz,tak nevím,kolik mi vyjde času na výlety. Mohl by jsi mi poslat nějaké info?Díky Martina

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu