A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Malta - Diskuze

Původní dotaz

Angličtina na Maltě

20.05.2007 17:26:07 | Marek Franc
Ahoj,

kdo byl na kurzu angličtiny na Maltě? Poraďte s kým, jak, jaké to bylo? :-) Docela by mě to na léto zajímalo... Díky moc za rady.

MF 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
aries 02.08.2009 14:01
RE: CENSU  

Ahojky. Ty stránky se mi líbí a jsou i v češtině, což nebývá zrovna obvyklé. Zřejmě tam pracují i Češi, je to tak? Nejsi i ty jedním z jejich zaměstnanců? Škoda, že mi letos ta Malta nevyšla. Mám nádherné vzpomínky na loňské září, kdy jsem tam studovala AJ na ESE School a v mé představě bylo vracet se tam a postupně zvyšovat svou jazyk. úroveň. Chjo chjo. Brala bych tam i nějakou prácičku. Tak pa a přeji všem příjemné časy na tomto malebném ostrůvku 8-)

mirk@ 30.07.2009 14:39
CENSU  

Ahoj, tohle jsou stránky maltské agentury, která nabízí jazykové kurzy za výhodné ceny a mají dobrý servis:) http://www.censu.net/czech/

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ka-rollinka 27.07.2009 20:15
RE: RE: RE: dotaz  

Mrkni na www.airmalta.com tam bys mohla najit levnejsi..a nebo www.kralovna.cz s prestupama..
ja se akorat vratila z Malty byla jsem tam pul roku a super..aglictinu jsem si vylepsila na jednicku a to jsem do skoly nechodila..rovnou jsem tam pracovala:-) Malta je krasna,lide pratelsti..a malta v lete neej:-) ty mejdany na o nejde zapomenout :-) hlavne nedelni Numero uno mi bude hodne chybet..no ale rozhodne jsem tam nebyla naposled:-)
tak uzivejte a pozdravujte tam:-))

denie775
27.07.2009 15:07 146.102.108.***
RE: RE: dotaz  

No, přeci jsem se rozhodla pro rezidenci, doufám, že jsem se správně rozhodla. Jedu tam 9.8., tak se už těším Ale ještě nemám koupenou letenku, ta stoji 10 tis Neví někdo, kde by se dala sehnat levněji?

• Anonym (1)
smile.k 26.07.2009 13:12
Veelký dotaz  

Ahojky, chystám se v září na Maltu učit se angličtinu. Můžete mi někdo prosím poreferovat, jaké to tam bylo? Jedu na ESE. Budu moc ráda za všechny příspěvky, rady a zkušenosti:-). Děkuji Týna

Barunka.Sněhotova
26.07.2009 11:12 88.102.90.***
RE: RE: dotaz  

Julik

A ty tam jedeš kdy??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mirk@ 24.07.2009 12:35
RE: dotaz  

Ahoj, v obou pripadech uslysis anglicky jazyk... v rodine od maltanu a v rezidenci od ostatnich studentu - vetsina jich bude jine narodnosti, takze vam nezbyde nic jineho, nez se domlouvat anglicky:) momentalne tady je hodne spanelu, takze si muzes klidne i procvicit spanelstinu:)) jinak kdybys mela jeste nejakou otazku nebo chtela pomoct se zarizovanim pobytu, tak se ozvi na icq 299 962 685 nebo mi tady nech zpravu:)

• Anonym (1)
Julik 24.07.2009 11:59
RE: dotaz  

Je to jen na tobě, vše má svoje výhody i nevýhody. V hostitelské rodině budeš více slyšet ten jazyk,ale v rezidenci si jednodušeji najdeš kámoše a bdueš s nima stále v kontaktu. Já jsem teda zvolila tu rezidenci- příjde mi, že tam se více pobavím, ale zase v hostitelské rodině poznáš jak to v rodinách na Maltě chodí. 8-) Dej vědět jak ses rozhodla :-P ;-)

denie775
23.07.2009 21:09 146.102.108.***
dotaz  

Ahoj , ja bych zase potřebovala poradit . Chtěla bych jet na Maltu , ne nevím jaké ubytováni bych si měla zvolit – rezidenci anebo hostitelkou rodinu abych co nejvíce slyšela anglicky jazyk ?

mamka Jana
21.07.2009 00:50 213.192.6.***
RE: malta s EF  

Holky,nebojte se a těšte se. Dcera se mi právě vrátila a je nadšená !!!! Sunny, drinks and night live. Hlavně nezapomeňte taky chodit do školy. Je tam draho,tak přijdou vhod free drinky,celou noc otevřené pizzerky,palačinky i zmrzlinky,písečná pláž a pozor na malťany....nebrat! Je tam plno Čechů i Slováků, určitě si pomůžete.... Užijte si a važte si toho, že máte tak hodné rodiče,hmmm,to oni se takhle neměli. Pá

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu